Novinky

Po všech jarních koronavirových peripetiích, konečně představil prezident soutěže Muž roku David Novotný dvanáctku urostlých finalistů letošního ročníku. Mladí muži, kteří prošli sítem tří castingů, se do jednoho dostavili do prostor MKMM studia v Žitné ulici u producenta Gabriela Grillottiho, kde na ně čekali jejich ambasadoři a informací lační novináři.

Zdeněk Polreich opět v akci! PDF Tisk Email
Pondělí, 01 Listopad 2010 09:14

 


Populární šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, předvedl své kuchařské umění v rámci MORA Trade Show s mezinárodní účastí obchodníků a odborníků na vaření ze střední Evropy.

 

Zdeněk Pohlreich vařil na „dominu“- kolekci varných desek MORA s šířkou pouhých 30 cm, které se dají různě skládat podle potřeby jejich uživatelů. Tentokrát domino vytvořilo pět varných desek a mistr tak mohl předvádět vaření na plynu, hi light nebo využít moderní indukční technologii, vše s dokonalým výsledkem. Do svého cooking show vtáhl i hosty z médií v rámci klání Česko- Slovensko umí vařit. Vítězný pokrm byl dílem Čechů, kteří převzali vítěznou prémii – tři stylové sklokeramické vařiče ve dřevěném rámu s autogramem kulinářského mága, který soutěži nejen přihlížel, ale společně se zástupci Mory hodnotil výsledky.
Všichni hosté ocenili možnosti komfortního vaření ve vlastním stylu i novou kuchařku Zdeňka Pohlreicha „Prostřeno bez servítků“ jako dárek pro inspiraci.

Aktualizováno Čtvrtek, 25 Listopad 2010 22:57
 

Reklama

Banner