Novinky

Již od útlého věku by slečny i ženy měly být vedeny k pravidelné intimní hygieně. Preventivní a pravidelná péče o tyto citlivé partie pomáhá předcházet vaginálním infekcím a dodá pokožce dlouhotrvající svěžest a ochranu.

Doporučujeme
Česká chuťovka, již 15 let zviditelňuje nejchutnější české potraviny PDF Tisk Email
Úterý, 29 Srpen 2023 14:58

alt

V ještě nedávných dobách hojnosti se dostatek a nízká cena potravin zdály být nezměnitelnou samozřejmostí. Pak přišlo pár krizových let způsobených covidem, ruskou agresí na Ukrajině, bláznivým růstem cen energií a nevídanou inflací, které nás vyvedly z příjemného snu o věčných létech tučných, abychom si uvědomili, jak vratké mohou být zdánlivé jistoty v dnešním silně globalizovaném světě.

Aktualizováno Úterý, 29 Srpen 2023 15:45
Celý článek...
 
All American Fest představí mistry grilu v čele se Zdeňkem Pohlreichem PDF Tisk Email
Středa, 16 Srpen 2023 12:11

alt

All American Fest – 1. – 3. září – Prague Harley Days + Burgerfest + FMX Gladiator Games. Poslední prázdninový 1. – 3. září bude v Praze patřit jedinečné akci All American Festu, který se stane oslavou nejen svobody, volnosti, motocyklů Harley-Davidson, adrenalinu nebo zábavy, ale i typické americké gastronomie. A k ní už nedomyslitelně patří grilování a burgery na všechny možné i nemožné způsoby.

Aktualizováno Středa, 23 Srpen 2023 07:15
Celý článek...
 
Podpora lokálních producentů bude pro potravinovou soběstačnost rozhodující, shoduje se řetězec BILLA s farmáři PDF Tisk Email
Úterý, 18 Červenec 2023 20:31

alt

Význam spolupráce mezi obchodními řetězci a lokálními dodavateli poroste. Uvědomuje si to i řetězec BILLA. S lokálními dodavateli proto trvale prohlubuje spolupráci a pomáhá jim vypořádávat se s překážkami, které před sebou mají. Společně usilují o to, aby čeští zákazníci nacházeli stále více v tuzemsku vyprodukovaných potravin, s vysokou kvalitou a za výhodnou cenu.

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Červenec 2023 07:11
Celý článek...
 
Česko zná vítěze soutěže Chléb roku 2023 PDF Tisk Email
Úterý, 20 Červen 2023 06:28
Pro pekaře je letošek náročný, chléb zdražil o více než tretinu

Ve středu 14. června se v Pardubicích uskutečnil 29. ročník největší tuzemské pekařské akce Dny chleba, kde se sešli pekařští odborníci, aby společně vybrali vítěze prestižní soutěže Chléb roku. Soutěžilo se v pěti kategoriích a oceněny byly pekárny z celé České republiky.

Aktualizováno Úterý, 20 Červen 2023 06:37
Celý článek...
 
Zdravé jsou všechny potraviny, na těch nejlepších si však i pochutnáte! PDF Tisk Email
Úterý, 06 Červen 2023 06:13
česká chuťovka

Mediální zkratkovitost někdy způsobí, že si lidé ani neuvědomují absurditu různých tvrzení. Mezi taková patří časté dělení potravin na zdravé a nezdravé. Přitom zdravé musí být všechny potraviny uváděné na náš trh, jinak by nevyhověly přísným legislativním a hygienickým požadavkům, na které dohlížejí nejrůznější státní dozorové orgány. Nezdravé a zdravé proto nejsou samotné potraviny, ale jen jejich konzumovaná množství, případně samotní lidé. Pro každého člověka je tak důležité, aby měl co nejpestřejší vyvážený jídelníček, pochopitelně odpovídající svým složením jeho potřebám, včetně těch zdravotních.

Aktualizováno Úterý, 06 Červen 2023 11:07
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 71

Reklama

Banner