Novinky

První Bomton studio bylo otevřeno v únoru 1995, na začátku příštího roku tedy oslaví již 17. let svého působení. Dnes mají Bomton studia celkem 4 kadeřnictví, 3 kosmetická centra, 1 kavárnu 1 spa & wellness (spojené též s fitcentrem). Bomton tedy nejsou jen vlasová studia nabízející veškeré kadeřnické služby, ale také místa, kde Vám poskytneme vše pro odpočinek těla i duše – od manikúry a pedikúry, kosmetických ošetření, vizážistiky, masáží a tělových koupelí, zábalů a peelingů, hubnoucích a další zkrášlujících procedur, samoopalovacích nástřiků a solária až po fitness centrum.
Můj diář Tchibo 2023 – Praktický pomocník na celý rok PDF Tisk Email
Úterý, 15 Listopad 2022 10:03

TIP redakce: Praktický pomocník na celý rok

Pro opakující se úspěch jsme i pro rok 2023 připravili Můj diář Tchibo. Jako v uplynulých letech je i tento šitý přímo zákazníkům na míru, a navíc je obohazen o různá vylepšení. Hlavní novinkou jsou slevové kupony na spotřební zboží, které lze uplatnit ve vybraných týdnech během celého roku.

 

Můj diář Tchibo nabízí přehled týdnů a měsíců na rok 2023 a orientační kalendář na rok 2023 a 2024. Opět v něm najdete inspirativní a motivační tipy a přehled portfolia produktů Tchibo. Nechybí ani oblíbené nákupní seznamy nebo rodinný či dětský rozvrh. Rovněž jsme vyznačili důležité události, svátky a zajímavosti ze světa Tchibo. Zároveň jsme ponechali prostor na poznámky, ať si může každý přizpůsobit diář vlastní představě. Pro ty hravější jsou opět k dispozici motivační a praktické nálepky a značkovače stránek, se kterými je jakékoli plánování daleko větší zábava.

diář

Diář je již tradičně v pevné vazbě z tvrdého papíru v příjemném přírodním vzhledu inspirovaným kávou. Nabízí papírovou úložnou kapsu, záložku a elastickou gumičku pro pečlivé uzavření. Vnitřní stránky jsou v barvě slonovinové kosti. Rozměry diáře jsou 12 x 18 cm. Zakoupit ho již nyní můžete v síti obchodů Tchibo
a v e-shopu tchibo.cz za cenu 499 Kč, respektive 449 Kč s TchiboCard.

alt

Můj diář Tchibo vám ani v roce 2023 jednoduše nesmí chybět v kabelce!

zdroj: www.tchibo.cz

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Listopad 2022 13:50
 

Reklama

Banner