Novinky

Cvičení v domácím prostředí se stává stále populárnějším. Nejen vinou nedostatku času, ale také díky rostoucí oblibě zdravého životního stylu dochází k nárůstu poptávky po kvalitních domácích posilovacích strojích. Přispívají k tomu i prostorově vhodně řešené bytové prostory či domy, které lidem konečně dopřávají možnost vyhradit si prostor pro domácí cvičení. Tváří Power Plate® my7 TMse stala populární a sportovně založená herečka Tereza Kostková.

Vánoční kolekce Šťastné a Veselé od české sklárny Koulier PDF Tisk Email
Sobota, 08 Říjen 2022 15:46

alt

Česká sklárna ručně vyráběných, foukaných a malovaných ozdob Koulier přichází pro letošní rok s novou·kolekcí Vánočních ozdob, Šťastné a Veselé. Šťastné koule tvoří ručně malovaný a·zdobený čtyřlístek, který svými čtyřmi lístky symbolizuje štěstí, lásku, naději a víru. A protože koule znázorňuje dokonalost, celistvost a nekonečno, je toto spojení plné pozitivní energie.

 

Obrys čtyřlístku je jemně zvýrazněn skleněnými průhlednými mikrokuličkami – balotinou. Po této úpravě následuje ještě ruční matování, lakování a vytvoření středu čtyřlístku. Šťastné a·Veselé koule samostatně i celé sety Šťastné a Veselé jsou exkluzivně v prodeji v síti FAnn parfumerií po celé České republice. A to od počátku října pro radost a potěšení vás všech.

alt

„Jedou z·nejčastějších otázek, které nám lidé pokládají je, kde bereme při výrobě a dekorování ozdob inspiraci. Nápady jsou všude okolo nás, čerpáme je z·běžného života. Stačí se zkrátka dívat s·očima dokořán. Velice rádi bychom do českých domácností právě pro období Vánoc přinesli náladovou protiváhu ke·všem negativním tématům dnešní doby, jako jsou válka, inflace nebo covid. Jedná se o·malou krásu, dostupnou všem. Člověk si nemusí hned kupovat celou kolekci, stačí jedna ozdoba od značky Koulier, hezké šaty a lidé se u stromečku mohou cítit jako v·pohádkovém světě. Pohádkami jsme se nechali ostatně inspirovat i v·loňském roce a zhmotnili je do našich ozdob Koulier. Velice oblíbenou se stala kolekce Tři oříšky pro Popelku, která je ve třech barevných ztvárněních, podobně, jako měla Popelka troje krásné šaty. Náš nápad se líbil a kolekce se stala jednou z·nejprodávanějších. Doufám, že i kolekce Šťastné a Veselé udělá lidem radost. O to nám jde hlavně,“ uvádí Kateřina Šrámková, obchodní ředitelka značky Koulier. „Jak název ozdob napovídá, přejeme si, aby přinášely do života štěstí okořeněné radostí, a·to nejen v časech vánočních, ale po celý rok,“ dodává Kateřina Šrámková.

alt

Než však mohl být čtyřlístek – symbol štěstí – na ozdoby ručně nakreslen, předcházela tomu dlouhá cesta, kdy se ze skleněné čiré trubice stala smáčená a následně ještě stříkaná foukaná koule. Teprve na tento dvoubarevný podklad mohla malířka položit svůj štětec. Základem výroby Veselých koulí je vyfouklá koule, na kterou jsou štětcem naneseny požadované barvy. Celý efekt následně postupně vzniká po smočení do základní barvy. Každá koule je originální, a to díky ruční výrobě a technice smáčení, které jsou ve sklárnách Koulier používány.

Kolekce Šťastné a Veselé vznikla speciálně pro síť parfumerií FAnn. Ozdoby se prodávají po celém Česku. Rozšířenější prodej i dalších kolekcí a ozdob Koulier je pak v Praze na Jungmannově námětí. A kdo by si přece jen nevybral z připravených kolekci, bude mít nově možnost také nákupu po jednotlivých kusech s možností vytvoření si „kolekce vlastní“.

Více naleznete na www.koulier.cz Osobně si lze přijet vybrat kolekce přímo do výroby na Oflendu nedalo Hlinska v Čechách, na zámek Loučeň nebo na Jungmannovo náměstí na Praze 1, kde jsou od října ozdoby v prodeji, a to v parfumerii FAnn, jako i ve všech ostatních prodejnách FAnn po celé České republice.

alt

Krásné Vánoce vám všem přeje Koulier

Ozdoby značky Koulier naleznou zákazníci na e-shopu http://www.koulier.cz/, dále v podnikové prodejně na Vysočině na Oflendě, v zámecké prodejně zámku Loučeň ve Středních Čechách a u dalších partnerů, jako například ve sklárně Tasice u Kutné hory.

Aktualizováno Neděle, 09 Říjen 2022 11:02
 

Reklama

Banner