Novinky

Oprostěte se od problémů každodenního života a svěřte se do rukou špičkových profesionálů. Dopřejte si s partnerem chvilku relaxace a oddychu od každodenní stresu a zavítejte do luxusního SPA & Wellness v Aquapalace Praha.

Značka Frosch učinila zlato ze slámy v podobě Frosch BIO Multifunkčního čističe na lesklé povrchy PDF Tisk Email
Pondělí, 19 Září 2022 11:37

alt

Ekologická značka Frosch se vyznačuje nejenom svým přístupem k ochraně životního prostředí nebo ucelenými řadami svých výrobků v jednotné vůni, jako například malinová, citronová, levandulová či pomerančová. Značka je známá a oblíbená také díky vysoce účinným řadám výrobků, které se zaměřují na péči a čištění jednotlivých materiálů, ať už se jedná o dřevo, sklo nebo odstranění vodního kamene.

Protože se v moderních domácnostech objevuje stále více oblíbených lesklých ploch, představuje nyní značka Frosch kolekci pomocníků, kteří v domácnosti vyleští tyto plochy do nejvyššího lesku. Například Frosch BIO Multifunkční čistič na lesklé povrchy odstraní nejenom mastnotu, zaschlé zbytky jídel, ale velice rychle vás zbaví rozmazaných, nelesklých ploch a šmouh. Vysoce účinné složení výrobku je na bázi Clariant Sunliquid® Bio–Spiritu získaného z celulózy z lokální odpaní slámy. Dalším účinným pomocníkem je Frosch EKO Čistič na indukční a sklokeramické desky nebo Frosch EKO Hygienický čistič lednic a jiných kuchyňských povrchů. K výrobě svých produktů využívá Frosch bohatství přírody z odpadních surovin, které proměňuje v účinné látky pro maximální využití člověkem.

alt

„Značka Frosch byla nově v Německu vyhodnocena mezi TOP deseti nejdůvěryhodnějšími značkami na trhu. Jsem ráda, že takto kvalitní značku mají možnost, a to za rozumnou cenu, využívat i čeští spotřebitelé. Zákazníci oceňují nejenom účinnost výrobků, ale i dopad na životní prostředí. Osobně se domnívám, že kolegové v Německu jsou především dobrými hospodáři a využívají lokální odpadní suroviny. Podobně jako je tomu u výrobku Frosch BIO Multifunkční čistič na lesklé povrchy, jehož složení je na bázi Clariant Sunliquid® Bio–Spiritu, získaného z celulózy z lokální odpaní slámy, jedná se o tzv. BIO alkohol druhé generace. A jak s kolegy s oblibou říkáme, jsme jediní, kdo umí vyrobit zlato ze slámy, o čemž se přesvědčí každý, kdo výrobek použije. Je skutečně efektivní. Stačí ho pouze na povrch nanést a nechat malou chvíli působit a následně vyleštit, “ uvádí Anna Stoklasová, brand manažerka pro značku Frosch.  „Produkty Frosch, se zelenou žabičkou na obale, jsou postaveny na přírodní bázi. Soda, ocet citron adalší důvěrně známé látky ve vyváženém složení jsou účinné, v přírodě zcela biologicky odbouratelné, a navíc jsou bezpečné pro vás a váš domov,“ dodává Anna Stoklasová.

Frosch BIO Multifunkční čistič na lesklé povrchy (500 ml) je čistič s přírodním složením na všechny druhy lesklých povrchů od nábytku, až po televizní obrazovky achytré telefony. Čistí, odmašťuje, dodává povrchům lesk beze šmouh a zanechává příjemnou vůni díky obsahu pomerančového oleje. Přírodní čistič využijete na všechny druhy hladkých povrchů. Vysoce účinné složení na bázi Clariant Sunliquid® Bio–Spiritu získaného z celulózy z lokální odpaní slámy, zajišťuje čistotu a zářivý lesk bez šmouh na skle, kovu, mramoru, plastu, dřevěném povrchu ať už voskovaném nebo lakovaném a akrylátech. Je obzvláště vhodný pro televizní a počítačové obrazovky, tablety, smartphony, stoly, kuchyňské povrchy, vysoce lesklý a syntetický nábytek i automobilové palubní desky. Obal je vyroben ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelný. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty. Doporučená prodejní cena za 500 ml je 118,90 Kč.

alt

Frosch EKO Čistič na indukční a sklokeramické desky (300 ml)

Čistič na sklokeramické a indukční desky účinně rozpouští zapečené nečistoty a mastnotu. Výrobek je přátelský k čištěným povrchům i přírodě. Složení s výtažky z citronů si poradí se zapečenými zbytky jídel, účinně odmašťuje a čistí indukční a sklokeramické varné desky. Zanechává dlouhotrvající lesk a příjemnou svěží vůni. Obal je vyroben ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelný. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty. Doporučená prodejní cena výrobku je 118,90 Kč.

Frosch EKO Hygienický čistič lednic a jiných kuchyňských povrchů (300 ml)

alt
alt

Speciální čistič na všechny kuchyňské povrchy. Zaručuje hygienickou čistotu a bezpečnost při použití v blízkosti potravin. Výrobek je přátelský k čištěným povrchům i přírodě. Receptura s výtažky z jalovce byla vyvinuta speciálně pro uspokojení hygienických požadavků v kuchyni. Účinně likviduje nečistoty, zbytky jídla, živnou půdu pro bakterie a pohlcuje pachy. Výrobek je ideální pro čištění lednic, mikrovlnných trub, krájecích prkének, pracovních ploch a ostatního kuchyňského nábytku. Obal je vyroben ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelný. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty. Cena výrobku je 118,90 Kč.

Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou 500 ml

alt

Jedlá soda je nepřekonatelný, univerzální pomocník, kterého lze použít prakticky na všechny povrchy. Kromě odstraňování i odolných skvrn také pohlcuje zápach a leští. S klidem můžete sodu použít i v blízkosti potravin. Jedlá soda spolehlivě vyčistí i zaschlé usazeniny v troubě a poradí si i s vodním kamenem.  Cena výrobku je 92,50 Kč.

www.frosch-eko.cz

Aktualizováno Úterý, 20 Září 2022 06:37
 

Reklama

Banner