Novinky

Sníte kousek koláče a přiberete kilo. Životní zkušenost, která potkává ženy po čtyřicítce a zvlášť kolem přechodu. I ty, které byly dosud štíhlé, pozorují v oblasti pasu jeho zřetelné rozšíření. Přirozený chod přírody zvrátit nelze, ale pomocí stravy je možné přibírání zmírnit a cítit se ve svém těle lépe. Nejde totiž jen o estetický dojem a o vnitřní spokojenost, ale také o snížení rizika kardiovaskulárních onemocnění.

 

Co se stalo v rodině Terezy Kostkové? PDF Tisk Email
Pátek, 01 Květen 2020 19:41

alt

Je známé, že Tereza Nvotová Kostková se o svůj osobní život příliš nedělí. Nyní se ale pochlubila novým přírůstkem do rodiny – čtyřměsíčním hladkosrstým stafordšírským bulteriérem jménem Boomer. Pejska vybral syn Toník, pro kterého to je první vysněný pes, kdežto Tereza s manželem Jakubem už za sebou mají řadu zkušeností se psími miláčky. Každý takový pejsek potřebuje řádnou péči a kvalitní doplňky, které se Tereza rozhodla pořídit ve specializované prodejně.

 

alt

Tereza Nvotová Kostková své nové chlupaté dítě zbožňuje a chce ho hýčkat. Proto se do We love dogs – Hunter vydali obhlédnout, co takové štěňátko potřebuje, a aby Tereza nového miláčka představila. Mazlivý a přítulný Boomer sice začíná s tréninkem, ale pořád je to ještě štěně, které všechny hračky rozkouše. „Pejskovi se teď věnuji opravdu hodně. Začal chodit na Dog Racing, což je výborná věc. Trénujeme ho spolu s odborníky na výcvik hrou. Baví nás to všechny. Se psí poradkyní se radím ohledně konkrétních specifik naší profese, aby třeba vydržel na místě delší dobu,“ řekla Tereza Nvotová Kostková.

alt

„Mít krom hada také psa si přál Toník už dávno. Jen já jsem to měla svázané s možností domečku a zahrady. Když se tak stalo, bylo slovo ‚pejsek‘ opět nejfrekventovanější, a protože podmínka zahrady byla splněna, začalo se hledat. Rasa je náhoda. Úplně obyčejně se nám líbil,“ popsala Tereza, jak k pejskovi přišli. Boomer je pes s rodokmenem, i když sám papíry nemá. „Je to rozkošné štěňátko. Všichni jsme se shodli a po první nezávazné návštěvě byla naše srdce již zavázána. Měli jsme samozřejmě nějakou představu o velikosti. Takže po té, co se nám Boomer na fotce líbil, jsem googlila, jak bude vypadat velký a ono to úplně zapadalo do představy. Bylo jasno,“ usmívá se Tereza Nvotová Kostková.

alt

V obchodě byl Boomer jako v sedmém nebi, dokonce si pro sebe vybral několik hraček. Aby byl za fešáka, syn Tonda vybral obojek a vodítko stejné barvy a panička mu pořídila pelech. Letní měsíce se blíží rychlostí blesku, procházek bude hodně, a proto si Tereza pro Boomera nechala v obchodě vygravírovat psí známku se jménem a číslem, kdyby se náhodou zaběhl. Sice stafordšírský bulteriér není nebezpečný, ba právě naopak, ovšem někteří si mohou myslet něco jiného. „U pejskařů obecně je to velmi oblíbená rasa. Vědí, že je označován jako dětská chůvička, je mazlivý a přítulný. Jak někdo pronese ‚bojový pes, ten žere lidi‘, je jasné, že dotyčný jde po nějaké všeobecné a ne úplně fundované informaci. Bojové plemeno nerovná se vlk. A že potřebuje trénink a výcvik je jedině dobře,“ vysvětlila Tereza

alt

„Jsme jiní sortimentem, množstvím obojků a vodítek pro psy. Máme jakékoliv barvy i velikosti pro malé i velké. Ostatní petshopy jsou spíš o granulích a o sortimentu pro všechny zvířata, my jsme čistě zaměřeni na pejsky. Takové množství produktů nemá žádná kamenná prodejna v Česku. Zákazník si u nás může dát kávu, a dokonce zvážit svého psího miláčka na speciální váze, aby měl lepší představu o dávkování granulí,“ řekla vedoucí prodejny We love dogs – Hunter Michaela Nedvědová. I když je v některých zaměstnáních pracovní tempo v těchto dnech volnější, Tereza pracuje naplno. Až bude jezdit na zájezdy s divadlem, pejska pohlídá syn. „Na zájezdy jezdím večer a to je doma Toník. Pokud by opravdu nebyl nikdo doma a jiná možnost nebyla, vezmu Boomera s sebou. Ale psss, kolegům to ještě neříkejte. Jinak pracovně mi zůstal Rozhlas, tak každý den kromě středy vysílám. Od července se snad rozjede seriál a divadlo,“ řekla Tereza Nvotová Kostková ke svému budoucímu pracovnímu programu.

Aktualizováno Sobota, 02 Květen 2020 12:31
 

Reklama

Banner