Novinky

Výjimečný pocit uvolnění a relaxace v moderní wellness zóně I´M FIT s dokonalým designem a komfortním vybavením včetně baru. Nerezový relaxační bazén s protiproudem, výkonné whirlpooly Master pro celkovou masáž. Finská sauna, aroma pára, bio sauna a solárium.

Revoluce v domácí přípravě kávy PDF Tisk Email
Sobota, 27 Listopad 2010 23:00

 

undefined

 

Firma Miele, jež vynalezla plně automatické vestavné kávovary, představuje nyní první volně stojící kávovar, který je zárukou dokonalého požitku z kávy i u Vás doma.

Na první pohled zaujme kávovar ušlechtilým designem i vysokou kvalitou použitých materiálů, zaručujících spolehlivou funkčnost a dlouhou životnost. Čelní strana přístroje a výpusť na kávu jsou zhotoveny z nejlepšího nerezu, vyhřívaná odkládací plocha je vyrobena z pochromovaného kovu. Oceníte na nich vlastnosti, které obdivujete také u vestavných kávovarů – jednoduché ovládání nebo možnosti individuálního nastavení intenzity a teploty kávy. Díky tomu si kdykoliv můžete vychutnat svou oblíbenou kávu, cappuccino či latte macchiatto tak, jak je máte nejraději.

Spařovací jednotka s dynamickou spařovací komorou zaručí nejlepší aroma kávy, s cappuccinatore snadno a rychle připravíte horké mléko nebo mléčnou pěnu pro lahodné cappuccino nebo latte macchiato.

Více než 520 m2 exkluzivních prostor v budově Diamond Point v Praze, které Vám přinášejí nezapomenutelné zážitky ze světa špičkových přístrojů Miele. Navštivte nás a objevte svět kvality Miele.

obr_02.jpg Dsc_0080a.jpg
Dsc_0073a.jpg Dsc_0058a.jpg

Parametry přípravy své oblíbené kávy si můžete nastavit zcela podle vlastních představ dle druhu kávy a požadované intenzity chutě. Zvolit lze stupeň mletí od velmi jemného až po hrubý, množství namleté kávy, teplotu spaření či množství vody pro Váš oblíbený nápoj – espresso, cappuccino, cafe latte nebo latte macchiato či kávu bez kofeinu. Pro perfektní espresso disponuje kávovar také nahřívací plochou na šálky.

Výpusť u kávovarů CM5 lze výškově nastavit od 70 do 130 mm, což oceníte např. při přípravě latte macchiata ve vysoké skleničce https://indigenerics.com/it/levitra-generico-india/10/.

Veškeré funkce CM5 zvolíte stiskem tlačítka, na přehledném dvouřádkovém displeji zvolíte svůj oblíbený nápoj.

Displej automaticky informuje o tom, že je potřeba doplnit kávová zrna nebo čerstvou vodu, upozorní na potřebu vyprázdnit zásobník na kávovou sedlinu nebo odkapávací misku.

Volně stojící kávovary Miele představují skvělou alternativu pro uživatele, kteří nedisponují dostatkem prostoru pro vestavný kávovar, ale přesto si chtějí vychutnat lahodnou kávu v pohodlí svého domova.

undefined


Aktualizováno Neděle, 26 Prosinec 2010 19:30
 

Reklama

Banner