Novinky

Koupele, masáže, cvičení…Každý ví, co si představit pod klasickými lázeňskými procedurami, ale tušíme proč při masáži použít marocký jíl anebo jak využít klasické stromové šišky z lesa? Pojďte s námi za netradičními lázeňskými rituály, kterými kouzlí příroda!

Tip na dárek: Pâté du Chef Delicatessen - neodolatelné pokušení delikates PDF Tisk Email
Čtvrtek, 03 Únor 2011 23:42

Nevíte, čím obdarovat svého partnera na Valentýna? Nebo čím ozvláštnit sváteční tabuli na Velikonoce? Nechte se inspirovat v nově otevřeném obchodě „Pâté du Chef Delicatessen“ s paštikami Pâté du Chef a dalšími delikatesami v centru Prahy - Myslíkova ulice 32 (vchod z ulice Spálená 1). Lze zde vybírat z nejširší nabídky luxusních paštik značky Pâté du Chef, a to jak z příchutí, tak i forem. Velmi vyhledávanými se staly především paštikové dorty s nejrůznějšími motivy, které se hodí nejen jako originální dárek. V  obchodě potěší jistě i sladké dorty, zejména cheesecaky, které jsou zastoupeny hned několika druhy, od přírodních až po čokoládové. Navíc si zde zákazník může vybrat i z širokého sortimentu španělských a italských uzenin, sýrů, vín a v neposlední řadě i z lahodných chlebíčků nebo z obložených baget.

 

„Pro otevření obchodu s delikatesami jsme se rozhodli na základě poptávky po těchto potravinách. Obchod „Pâté du Chef Delicatessen“ je ideální způsob jak našim zákazníkům nabídnout široký sortiment luxusních potravin. V sortimentu delikatesního obchodu lidé naleznou i velké množství tipů na originální dárky. Například paštikové dorty rozmanitých tvarů a chutí, luxusní vína a sýry, které potěší každého gurmána. A dále cheesecaky, které jsou připravovány ze sýru Philadelphia - nejprodávanějšího sýru typu cream cheese na světě,“ říká Karel Buřič,  vedoucí obchodu Pâté du Chef Delicatessen.

„Rozhodli jsme se propůjčit jméno naší značky Pâté du Chef společnosti Delikates ČR s.r.o. především kvůli jejich velkému zájmu o naše paštiky. Díky tomu v obchodě Pâté du Chef Delicatessen naleznete nejširší nabídku paštik naší značky na trhu,“ říká Tereza Nováková, brand manager značky Pâté du Chef.

Ten, kdo do „Pâté du Chef Delicatessen“ zavítá, určitě neodejde s prázdnou. Čeká na něj široký výběr specialit od českých i zahraničních dodavatelů. České paštiky Pâté du Chef jsou samy o sobě oblíbenou pochoutkou, a proto si zde mohou zákazníci objednat i jednopatrový, či  dvoupatrový paštikový dort dle svých přání a požadavků.

Masný sortiment nabízí mnoho druhů italských, španělských i francouzských produktů, jako například prosciutto, pancetta, serrano, chorizzo, pečená pražská šunka a další. Nabízená vína pochází nejen z Moravy, ale také ze Španělska, Nového Zélandu, Francie a z dalších zemí. K nim se výborně hodí sýry z tradičního kravského mléka, nebo stále více zákazníky oblíbeného kozího a ovčího sýra.  Kromě klasického sortimentu nabízíme také tradiční i netradiční české chlebíčky, obložené bagety a sandwiche, sladké dorty, ke kterým se výborně hodí káva z různých koutů světa.

Pâté du Chef Delicatessenbyl otevřen společností Delikates ČR s.r.o. v listopadu 2010. Firma tím chce zákazníkovi rozšířit možnost nákupu kvalitních delikates, a to jak českých, tak i zahraničních..

Aktualizováno Čtvrtek, 03 Únor 2011 23:58
 

Reklama

Banner