Novinky

Krásnou originální vůni podzimu již nemusíte hledat jenom v kuchyni nebo zahradě, úžasné pocity relaxace a uvolnění nyní potkáte také v Saunovém světě Aquapalace Praha, kde právě probíhá saunová sezóna. Pokud vás během dne nekontrolovaně přepadá únava, máte problémy s bledou a popelavou pletí, cítíte v celém těle nepříjemné napětí a trpíte pocity vyčerpání, je pro vás sauna to pravé!

Domov & Hobby
Optometristka radí: Jak se starat o oči podle věku PDF Tisk Email
Čtvrtek, 17 Listopad 2022 09:35

Bezchybný zrak není jen otázkou pravidelných prohlídek u lékaře. Je potřeba se jinak starat o oči v mládí a jinak jako senior. Optometristka Kristýna Štěbetáková ze společnosti Alensa radí, jak o zrak a oči pečovat podle věku.

Aktualizováno Neděle, 20 Listopad 2022 12:49
Celý článek...
 
Můj diář Tchibo 2023 – Praktický pomocník na celý rok PDF Tisk Email
Úterý, 15 Listopad 2022 10:03

TIP redakce: Praktický pomocník na celý rok

Pro opakující se úspěch jsme i pro rok 2023 připravili Můj diář Tchibo. Jako v uplynulých letech je i tento šitý přímo zákazníkům na míru, a navíc je obohazen o různá vylepšení. Hlavní novinkou jsou slevové kupony na spotřební zboží, které lze uplatnit ve vybraných týdnech během celého roku.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Listopad 2022 13:50
Celý článek...
 
Veselé, zdraví prospěšné a praktické Vánoce od ekologické značky Frosch PDF Tisk Email
Sobota, 12 Listopad 2022 08:57

 Frosh darkove baleni ZELENE image 02 kopie

Pokaždé nemusíme opouštět svoji komfortní zónu, abychom dokázali dělat velké věci. Stačí se jen rozhlédnout a použít tu správnou věc. Značka Frosch přináší tip na malý, přitom praktický dárek v podobě sprchových gelů a vůně do bytu. A kdy jindy udělat sami sobě a svým blízkým radost než právě o Vánocích. Sprchové gely značky Frosch si našly velkou oblibu jak u žen, tak dětí i mužů pro svoje vlastnosti, vůni, praktické balení i svoji přátelskost k životnímu prostředí, tak zvanou udržitelnost.

Aktualizováno Sobota, 12 Listopad 2022 10:16
Celý článek...
 
Secese reprezentována ozdobami české sklárny Koulier v Evropském parlamentu PDF Tisk Email
Pondělí, 07 Listopad 2022 09:38

alt

Vánoce jsou svátky, na které se těšíme celý rok. Mnozí z·nás každoročně plánují, čím si vyzdobí svůj vánoční stromeček, u kterého stráví vzácné chvíle pohody, radosti a naděje. Vánoční výzdobu chystají domácnosti, firmy i instituce. Každoročně se zdobí i strom Evropského parlamentu v·Bruselu. V·dlouhém předstihu před letošním předsednictvím České republiky v·Evropské unii Kateřina Šrámková, majitelka Zámku Loučeň a výroby skleněných foukaných ozdob Koulier, společně s europoslancem Tomášem Zdechovským naplánovali, vytvoření zcela nového konceptu.
Aktualizováno Čtvrtek, 10 Listopad 2022 11:04
Celý článek...
 
Ariel nově v kartonovém boxu PDF Tisk Email
Pondělí, 24 Říjen 2022 08:23

alt

Značka Ariel od společnosti Procter & Gamble představuje svůj nový kartonový obal ECOCLIC, který se při zavírání jednoduše zacvakne. Obal byl navržen tak, aby jej díky designu šlo jednoduše otevřít a aby bylo jeho použití intuitivní, zároveň aby však zůstal zabezpečený před otevřením dětmi. Pokud by všichni uživatelé kapslí Ariel začali používat nový kartonový box ECOCLIC, mohli bychom v Evropě ušetřit více než 6 5001 tun plastů ročně.

Aktualizováno Sobota, 29 Říjen 2022 12:23
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 67

Reklama

Banner