Novinky

Masážní a relaxační centrum Tawan Italská: Místo, kde se potkává umění thajských masérek s krásou italského designu. Těžko budete hledat místo, kde tak dokonale zrelaxuje vaše mysl i tělo jako v nově otevřeném masážním a relaxačním centru Tawan Italská na Praze 2 v Italské ulici č. 5.

Domov & Hobby
Procter & Gamble inovuje značku Jar už více než 30 let. Nový pomocník Jar Power Spray 3v1 vám pomůže odstranit mastnotu z nádobí i kuchyňských povrchů PDF Tisk Email
Středa, 29 Březen 2023 18:21

alt

Bez Jaru si málokdo z nás dokáže představit svůj každodenní život. Používaly ho už naše babičky a maminky a používáme ho i my. Společnost Procter & Gamble produkty značky Jar neustále posouvá kupředu už více než 30 let – tradiční české značce věnovala pozornost hned poté, co vstoupila na český trh.

Aktualizováno Čtvrtek, 30 Březen 2023 06:15
Celý článek...
 
VEKRA: Žaluzie bez kompromisů PDF Tisk Email
Pondělí, 27 Březen 2023 08:53

Vychytat vše už ve fázi projektu. Zaměřit se na kvalitu použitých materiálů, abychom za stejný peníz koupili maximum, co trh nabízí. Na stavbě nespoléhat na přesnost stavebních prací a využít rovinné přesnosti okenního rámu a tím se zcela vyhnout improvizaci při montáži. To vše je dnes jasný trend jednotného řešení pro venkovní stínění a okna. Touto cestou se na českém trhu vydala zatím pouze značka VEKRA s žaluzií VEKRA KOMFORT. Vítejte ve světě před okny, vítejte u vnějšího stínění, které dnes už kompromisy nedělá.

Aktualizováno Pátek, 31 Březen 2023 20:03
Celý článek...
 
Rozvoňte svá obydlí vůní malin & Frosch v novém hávu – přehledněji pro spotřebitele PDF Tisk Email
Úterý, 21 Březen 2023 10:40

alt

Podobně jako je jaro příslibem nového, čistého, voňavého, přichází v těchto dnech značka Frosch s novými obaly svých produktů malinové řady. Jednak jsou ještě více ekologické, a navíc účinně pomohou vyčistit a provonět Vaše domovy. Frosch je tedy nově ve stoprocentně recyklovaných lahvích, které jsou transparentní a usnadňují další recyklaci.

Aktualizováno Neděle, 26 Březen 2023 21:09
Celý článek...
 
Buďte udržitelní – vyplatí se to PDF Tisk Email
Středa, 15 Březen 2023 11:31

Haglöfs - švédské vybavení do náročných podmínek

V posledních letech se čím dál tím více lidí zajímá o ekologické a přírodní produkty. Tyto výrobky jsou většinou vyráběny za přísnějších podmínek a s co největší šetrností k životnímu prostředí. Je tomu ale opravdu tak? A je to pouze pozérský trend, nebo se opravdu lidé začali více zajímat o životní prostředí a své zdraví? Jaké jsou vlastně výhody při používaní k přírodě šetrných produktů? Tyto otázky si položila většina z nás. Ale známe odpověď?

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Březen 2023 06:44
Celý článek...
 
Konvektomaty Miele se díky technologii HydroClean čistí zcela samy PDF Tisk Email
Čtvrtek, 02 Březen 2023 12:07

alt

Milovníci vaření ocení kombinaci pečicí a parní trouby jako královskou třídu mezi vestavnými spotřebiči – a nikdo jiný zde nenabízí více zkušeností a rozmanitosti než Miele. Zákazníci mohou vybírat mezi výškou 45 nebo 60 cm, zásobníkem na vodu nebo připojením na vodu a odpad, mezi různými designovými řadami, barvami a koncepty ovládání.

 

Aktualizováno Sobota, 04 Březen 2023 21:07
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 69

Reklama

Banner