Novinky

Topmodelka Daniela Peštová (40) se stala novou tváří studií Bomton pro rok 2011 a 2012. Jak sama přiznává, nikdy o sebe přehnaně nepečovala, až nyní tomu přišla na chuť. Konečně si vedle práce a běhání kolem svých tří dětí snaží udělat čas i na sebe. Nikdy jsem nebyla typ, co se o sebe přehnaně stará a nevěnovala jsem tomu příliš času. Nyní jsem ale nadšená, že se o mě konečně někdo stará a strašně si to užívám. Netušila jsem, že mě to takhle začne bavit," říká topmodelka Daniela Peštová.

Domov & Hobby
Jak se kvalitně starat o své domácí mazlíčky PDF Tisk Email
Středa, 27 Květen 2020 05:58

Naším dnešním tématem bude kvalitní péče o psa, jak se správně starat o naše čtyřnohé domácí mazlíčky, které mnozí z nás vnímají jako členy rodiny. Těžko by si dnes spousta z nás představila život bez psa nebo kočky. Domácí mazlíčci jsou dnes zastoupeni již téměř v 50-ti procentech našich domácností.

Aktualizováno Pátek, 29 Květen 2020 06:53
Celý článek...
 
Letní vaření a zpracování ovoce klepe na dveře PDF Tisk Email
Pondělí, 18 Květen 2020 06:46

alt

Čas grilování, teplých letních dní a večerů, ale také hub a spousty ovoce a zeleniny se už kvapem blíží. Kromě vás by na něj měla být připravena i vaše kuchyň, protože čím lepší příprava, tím lepší (a v tomto případě i rychlejší) výsledek. U české značky elektrospotřebičů Concept si stačí jen vybrat toho správného parťáka, a vše půjde rychlostí blesku.

Aktualizováno Středa, 20 Květen 2020 22:53
Celý článek...
 
ING spořicí desatero (nejen) za časů nouzového stavu PDF Tisk Email
Sobota, 16 Květen 2020 09:19

iStock 1025332908

Jak se naučit spořit v době krize a minimalizovat dopady na rodinnou kasu, poradí desatero revizí výdajů od banky ING: Události posledních týdnů ukazují, že potřeba finančního polštáře je teď aktuální více než kdy jindy. Navíc řada živnostníků, drobných podnikatelů i zaměstnanců nejen v gastro segmentu a turismu musí začít sahat k naspořeným rezervám. Zároveň ale existují i lidé, kteří mají svůj příjem stále ještě zajištěný. Obě skupiny mají jedno společné – nikdo si nemůže být jistý, jak bude jeho osobní situace vypadat po krizi. A proto je na místě s výdaji šetřit.

Aktualizováno Neděle, 17 Květen 2020 08:39
Celý článek...
 
Co se stalo v rodině Terezy Kostkové? PDF Tisk Email
Pátek, 01 Květen 2020 19:41

alt

Je známé, že Tereza Nvotová Kostková se o svůj osobní život příliš nedělí. Nyní se ale pochlubila novým přírůstkem do rodiny – čtyřměsíčním hladkosrstým stafordšírským bulteriérem jménem Boomer. Pejska vybral syn Toník, pro kterého to je první vysněný pes, kdežto Tereza s manželem Jakubem už za sebou mají řadu zkušeností se psími miláčky. Každý takový pejsek potřebuje řádnou péči a kvalitní doplňky, které se Tereza rozhodla pořídit ve specializované prodejně.

Aktualizováno Sobota, 02 Květen 2020 12:31
Celý článek...
 
Moderní rezidenční areály s kvalitními interiérovými dveřmi Hörmann PDF Tisk Email
Pondělí, 20 Duben 2020 19:56

Interiérové dveře značky Hörmann jsou synonymem německé tradice a kvality. Jejich široká nabídka je určena nejen soukromým investorům, ale stále častěji se s nimi setkáme i ve velkých obytných projektech developerů z celé České republiky. Jedná se o moderní areály, které zaujmou architektonickým řešením a které splňují náročné technické a ekologické požadavky.

Aktualizováno Úterý, 21 Duben 2020 08:59
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 56

Reklama

Banner