Novinky

Sportovní masáž: masáž je určena nejen pro vrcholové, ale i pro amatérské sportovce, kterým pomohou při přípravě na výkon, nebo je zbaví únavy po něm. Zkrátka pro osoby, které netrpí žádným chronickým onemocněním.Bez masáže, která uměla podpořit sportovní výkon, se kdysi dávno neobešli ani starověcí atleti.
Míša Nosková a Jindřich Čanda se rozhodli pravidelně sdílet své zážitky PDF Tisk Email
Pondělí, 10 Květen 2021 10:14
alt
Pro všechny nadšence cestování  je na českém trhu další cestovatelská rubrika. Dobrodruzi a cestovatelé Jindřich Čanda, který je profesí koučem a současně partnerem renomovaného pražského fitness studia I am Fit a jeho přítelkyně, muzikálová zpěvačka Míša Nosková se rozhodli pravidelně sdílet své zážitky z jejich cest.
V cestovatelském magazínu JO TOP CESTOVÁNÍ mají svoji rubriku.

sad4sa54fd5s4


Nabídnout toho mají opravdu hodně. Jen za posledních pár měsíců mají zážitky hned z několika kontinentů. Poutavé, zajímavé a dobrodružné. Tak by se daly ve zkratce popsat jejich zážitky.
A na co všechno se v naší nové rubrice můžete těšit?
Na dobrodružství z Afriky nebo Indie, na spoustu rad a dobrodružných příběhů. Na zajímavé rozhovory se zástupci jednotlivých ambasád a cestovních kanceláří.
Dále se dozvíte spoustu užitečných informací ze zajímavých destinací, tipy a různá doporučení z daných destinací.

alt

Součástí této rubriky budou samozřejmě i soutěže o atraktivní ceny a to nejdůležitější – budete si moc vybrat i z nabídky zájezdů, které Jindřich s Míšou nabízejí a na kterých budou vašimi průvodci.

www.jotopcestovani.cz

Aktualizováno Středa, 19 Květen 2021 17:55
 

Reklama

Banner