Novinky

Pátý ročník mezinárodně uznávaného festivalu zážitkového saunování SaunaFest 2017 se letos, již podruhé, uskuteční v Aquapalace Praha, v největším saunovém světě v ČR. Od 30. března do 2. dubna se zde sejdou milovníci saunování, saunových ceremoniálů a saunového divadla z více než deseti zemí světa. Bohatý program nabídne během tří dnů na 80 ceremoniálů špičkových saunérů.

CESTOVÁNÍ ZAHRANIČÍ Společnost Emirates obnovuje od září spojení do dalších destinací, a to včetně Bangkoku a Lusaky PDF Tisk Email
Pondělí, 24 Srpen 2020 08:11
alt
Letecká společnost Emirates oznámila, že od 4. září 2020 obnovuje spojení do Lusaky dvěma lety týdně. Již od den dříve, tedy 3. září, se začne z Dubaje znovu létat do dalších dvou destinací v Africe – Conakry, hlavního města Guiney, a senegalského Dakaru.

 

Tím se počet destinací v Africe rozroste na devět. Celkem byl v síti Emirates obnoven provoz již do 79 měst. Mezi nimi nechybí ani oblíbená destinace českých turistů – thajský Bangkok.

Společnost Emirates pokračuje v obnovení svého provozu, díky Bangkoku tak poskytne svým zákazníkům spojení již do 15 měst ve východní a jihovýchodní Asii. Letadlo do Bangkoku nabídne First, Business i Economy Class.

Bangkok (od 1. září)

  • Boeing 777-300ER, denně, let EK 384 opustí Dubaj v 01:50 a přistane v Thajsku v 11:30, zpáteční let EK 385 odletí z Bangkoku v 03:25 a v 06:35 bude zpět v Dubaji.

Lusaka (od 4. září)

  • Boeing 777-300ER, každý pátek a neděli, let EK 713 odletí z Dubaje v 8:20 a přistane v Lusace v 13:30, zpáteční let EK 714 opustí Lusaku v 15:30 a přistane v Dubaji v 00:25 další den.

Zákazníci Emirates mohou využít spojení mezi Afrikou, Blízkým Východem a asijsko-pacifickým regionem s přestupním spojením v Dubaji, kterou mohou také navštívit, a to díky směrnicím, které povolují vstup do města cestujícím s obchodním či turistickým záměrem. Dubaj nabízí svým návštěvníkům prosluněné pláže, kulturní a historické zajímavosti, proslavenou pohostinnost i mnoho možností pro relaxaci a zábavu.

Všichni cestující (i tranzit) mířící do Dubaje a Spojených arabských emirátů se musí povinně prokázat negativním testem na COVID-19, včetně občanů a rezidentů SAE, turistů, a to bez ohledu na zemi, ze které přicházejí.

Emirates svým zákazníkům nabízí bezplatné pokrytí finančních nákladů na léčbu či povinnou karanténu v případě onemocnění virem COVID-19 během jejich cest. Tuto možnost mohou využít všichni cestující, jejichž let se uskuteční do 31. října 2020. O finanční pomoc mohou zákazníci žádat po dobu 31 dnů od prvního letu v rámci plánovaných cest. Více informací naleznete zde:

https://www.emirates.com/english/help/covid19-cover/.

Společnost Emirates také přijala ucelený soubor bezpečnostních opatření, aby zajistila zdraví a bezpečí všech zákazníků i zaměstnanců společnosti, a to jak na zemi, tak ve vzduchu. Každý cestující také obdrží hygienický balíček, který obsahuje ochrannou masku, rukavice, antibakteriální ubrousky a dezinfekční prostředek na ruce. Pro více informací o bezpečnostních opatřeních navštivte tuto stránku.

Více informací o požadavcích pro vstup mezinárodních turistů do země naleznete zde.

Aktualizováno Sobota, 05 Září 2020 05:43
 

Reklama

Banner