Novinky

Chceme-li zhubnout, zpravidla držíme dietu nebo se vrhneme na cvičení. Bára Basiková, Kateřina Kristelová nebo Míša Nosková to ale mají jinak; nadbytečná kila po porodu za ně shazují přístroje!

 

Pohádkové pobyty s Alchymist Luxury Group PDF Tisk Email
Pondělí, 02 Prosinec 2019 15:20

alt

Alchymist Luxury Group je synonymem pro luxusní pražské butikové hotely. V Praze naleznete čtyři pod tímto jménem a značkou, včetně dvou restaurací San Carlo, které nabízí autentickou neapolskou kuchyni a české Baráčnické rychty, známé malostranské restaurace, jejíž tradice sahá do počátku minulého století.

Skutečným klenotem v koruně Alchymist Luxury Group je Alchymist Grand Hotel and Spa, který sídlí v původním Domě U Ježíška, jehož historie se odvíjí již od roku 1517.

Hotel disponuje 46 luxusními pokoji a apartmány, ve kterých naleznete veškeré pohodlí, zážitek umocní atmosférabarokního paláce.

alt

Do hotelu mohou zavítat i hosté, kteří vyhledávají unikátní místo pro odpočinek nebo gastronomické speciality. 

Ecsotica Spa nabízí široký výběr procedur a masáží, relaxaci si můžete dopřát v Klubu Zdraví s bazénem či saunou v gotických sklepeních. Rituály si lze vychutnat formou odpočinku v sedmi místnostech, z nichž každá je určena pro specifickou proceduru. Páry mohou využít pohodlí Couple treatment room a oddat se relaxaci společně. Lázně jsou dekorovány v indonéském stylu a profesionální péči zajišťují terapeutky z Bali.

alt

Pro milovníky kulinářských zážitků je zde Aquarius Restaurant, perfektní místo pro romantickou večeři ve dvou nebo setkání přátel. V menu najdete pokrmy ovlivněné italským temperamentem pana majitele, speciality kombinující francouzskou i českou kuchyni pod vedením šéfkuchaře Františka Mizerovského.

To vše naleznete jen několik kroků od Karlova Mostu, v samém srdci Malé Strany. Nejen v letních měsících si lze vychutnat oběd či večeři, nebo jen kávu či sklenku vína v prostředí skrytého nádvoří, v létě s dech beroucí květinovou oázou, v zimě atmosféru umocňuje vánoční výzdoba v popředí s unikátním betlémem pana majitele. Pro milovníky komorního prostředí je zde Café Barocco Veneziano, skvělé místo pro posezení například u šálku horké čokolády. V kavárně si můžete vybrat z široké škály našich domácích Alchymist pralinek, které hosté nachází každý večer i na svém polštáři.

alt

Stálé menu restaurace doplňují i sezónní tematické nabídky jako houbové či dýňové menu a nyní bude brzy aktuální vánoční a silvestrovské menu. Specialitou, kterou naleznete v našem vánočním výběru, jsou šneci. Překvapivě původně tradiční pokrm, oblíbená lahůdka za první republiky. Oživujeme tuto starou tradici v kombinaci s tím nejlepším, co nabízí moderní kulinářské umění našeho týmu.

Nejnovější součástí Alchymist Luxury Group se stala Baráčnická rychta, spojená s hotelem zahradou, která rozšířila služby o prostorný unikátní sál Prague Hall a českou restauraci. Tato budova je neodmyslitelně spjatá s malostranskou historií a kulturou.

V restauraci se podávají tradiční české pokrmy a k nim samozřejmě pivo jako křen. Sál s kapacitou až pro 200 osob byl kompletně zrekonstruován a nově otevřen v květnu letošního roku pro pořádání akcí a událostí nejrůznějšího zaměření od svateb až po korporátní setkání či společenské akce. Je dekorován originálními tapetami, které znázorňují starobylou Prahu.

Několik kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, mezi malebnými uličkami Malé Strany, se nachází luxusní Alchymist Grand Hotel & Spa. Pětihvězdičkový boutique hotel naleznete na Malé Straně v ulici Tržiště 19, Praha 1.

Aktualizováno Pondělí, 23 Prosinec 2019 23:02
 

Reklama

Banner