Novinky

Masáže Sabai - udělejte ještě dnes, něco pro pohodu své duše a těla. SABAI je thajský výraz pro pohodu a relaxaci. Odpočinek a čas věnovaný vlastní regeneraci, který mohu sdílet sám nebo s někým blízkým. Koncepce masáží Sabai vychází z tradiční východní péče o tělo, která se za tisíce let nezměnila a díky zdravotním benefitům je v dnešní době stále populárnější.

Největší hotelová událost roku CZECH HOTEL AWARDS 2018 PDF Tisk Email
Středa, 09 Květen 2018 07:00

alt

Zveřejnění výsledků 7. ročníku této velice úspěšné a prestižní soutěže proběhlo v luxusním prostředí Martinického paláce v bezprostřední blízkosti Pražského hradu. Slavnostní vyhlášení proběhlo koncem března 2018 v Praze. Hlasování bylo zahájeno 13. 11. 2017 a ukončeno 12. 2. 2018.

Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Hotel roku 2018 se zúčastnili stovky hoteliérů a odborníků v oblasti hotelnictví a médií.

Slavnostní události se zúčastnili zástupci vítězných hotelů, známé osobnosti současné hotelové a gastronomické scény, porotce kategorie Hotel roku Restaurace Lukáš Hejlík a zástupci partnerských organizací. Večerem provázel Jan Smigmator.

Součástí doprovodného programu bylo fantaskní taneční vystoupení souboru Pop Balet, okouzlující Falešní hráči a Jakub Kroulík a světelná a ohňová show souboru Pyroterra.

Czech Hotel Awards je soutěž o titul nejoblíbenějšího hotelu v České republice. Czech Hotel Awards – Hotel roku 2018 je přehlídkou českých hotelů nabízejících nejkvalitnější služby a klade si za cíl zmapovat a zviditelnit nejlepší hotely po celé České republice. Hotel roku 2018 je již sedmým ročníkem udílení cen.

Absolutním vítězem 3* hotelů se stal Family Hotel Okoř ze Středočeského kraje, v kategorii 4* hotelů zvítězil Theatre Hotel z Olomouckého kraje, v kategorii 5* hotelů získal absolutní vítězství hotel Chateau Mcely ze Středočeského kraje.

V odborné porotě zasedly známé osobnosti, jejichž úsilí významně spoluutváří podobu hotelové a gastronomické scény v ČR. Darina Sieglová, gastronovinářka, která píše pro časopis Apetit a vaří v pořadu České televize Sama doma. Ing. Adéla Pilařová, vedoucí oddělení udržitelnosti projektů a Českého systému kvality služeb v agentuře CzechTourism. Tomáš Popp, šéfkuchař a zástupce Národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Michael Mareš, redaktor časopisu Forbes. Ing. Pavel Kotas, generální ředitel HOTEL.CZ a.s. a PREVIO s.r.o. Martin Šulák, spolumajitel společnosti Firemnívečírek.com. David Denk, customer Manager HoReCa, společnosti Makro. Petr Starý, zástupce společnosti Plzeňský Prazdroj. Radek Jelínek, vedoucí oddělení Cestování ve společnosti Slevomat a MgA. David Kubík, zástupce architektonického studia Huť architektury.

Nejoblíbenějším hotelem v kategorii Spa&Wellness se na základě klientského hlasování stal Hotel Berg z Libereckého kraje, v kategorii Congress se absolutním vítězem stal Hotel Galant Mikulov z Jihomoravského kraje.

V rámci nové kategorie Hotel roku Restaurace 2018, kterou zaštiťuje Lukáš Hejlík, se absolutním vítězem stal hotel Miura z Moravskoslezského kraje.

Do výběru Lukáše Hejlíka v kategorii Hotel roku Restaurace 2018, se dostaly hotelové restaurace natolik vyhlášené, že jsou často samotným cílem hostů.

„Bylo ve výsledku těžké nominační výběr utřídit, protože je spousta hotelových restaurací, kde kuchařské týmy odvádí dokonalou práci, nicméně pořád hrají takové smutné druhé housle. Když hosté vědí, kde se dobře najedí, vysloveně se tam těší a výběr hotelu je tedy podřízen jeho úžasné restauraci. Těch příkladů v konečném důsledku není moc, jakkoliv jich přibývá,“ říká Lukáš Hejlík.

Záštitu nad letošním ročníkem udílení cen Hotel roku převzal radní hlavního města Prahy Ing. Karel Grabein Procházka, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Český systém kvality služeb. Velice si vážíme také dlouholeté podpory a záštity Ministerstva pro místní rozvoj ČR a agentury Czech Tourism. Jsme velice potěšeni, že právě tato organizace, která si klade za cíl propagovat Českou republiku jako destinaci cestovního ruchu v zahraničí i v České republice, se spolu s námi podílí na růstu kvality a naplňování potenciálu ubytovacích zařízení v České republice.

Mezi hlavní mediální partnery 7. ročníku udílení cen Hotel roku patří časopis Apetit a HyperMedia. Hlavním partnerem udílení cen Hotel roku 2018 je společnost Firemní večírek. Dalšími významnými partnery jsou společnost Makro, Pilsner Urquell, Minerální Karlovarské vody a.s., Bohemia Sekt, Slevomat, Spa & Wellness, Fast, Steinhauser, HyperSlevy, D1ONE by Konsepti a Fous Spirits.

Ocenění pro Hotel roku 2018 jsou udělována pro každý kraj a pražský obvod. Nominované hotely jsou registrovány na oficiálních webových stránkách soutěže, kde pro svůj nejoblíbenější hotel v kategoriích 3, 4, 5 hvězd a Wellness&Spa a Congress  hlasuje veřejnost. Na základě součtu hlasů bude vyhodnocen absolutní vítěz kategorií Wellness&Spa a Congress. O absolutním vítězi v kategoriích 3, 4, 5 hvězd rozhoduje odborná porota.

Tato důležitá hotelová událost si klade za cíl, představit široké veřejnosti skutečně to nejlepší, co česká hotelová scéna nabízí. Podstatou udílení cen Czech Hotel Awards je snaha o vytvoření zodpovědné platformy, která veřejnosti umožní zorientovat se v široké nabídce ubytovacích zařízení.

Pořadatelé chtějí, aby ocenění Czech Hotel Awards bylo vnímáno jako orientační bod, zaručující vysokou kvalitu. Pomáhají hoteliérům, kteří svou činnost staví na dobrých referencích, kvalitním servisu a službách. Dejte svůj hlas hotelu, který si ho zaslouží. 

www.hotelawards.cz

Aktualizováno Středa, 09 Květen 2018 08:11
 

Reklama

Banner