Novinky

Lidské tělo je stroj, který pracuje bez přestávek, ať už bdíme, či spíme. Naše zdraví je potom bezpochyby to nejcennější, co v životě máme. Abychom si mohli život užívat naplno, musíme mít zdraví ve své režii a rozhodně ho neodkládat na „až pak“. Mít zdraví pod kontrolou a cítit se fit je teď ještě jednodušší.
Ještě nevíte, kde oslavit sv.Valentýna? Dopřejte si romantiku v luxusním prostředí PDF Tisk Email
Sobota, 02 Leden 2016 21:16

Udělejte radost svému partnerovi a pozvěte ho, v rámci svátku všech zamilovaných, na romantický pobyt, na své si přijdou jak milovníci wellness pobytů, sportovci, požitkáři, tak i zarputilí romantici. Druhý únorový víkend bude patřit zamilovaným, neděle 14. února totiž patří oslavám svátku jejich patrona, svatého Valentýna.

 

Co takhle vyrazit za romantikou a luxusem k našim slovenským sousedům a projít se třeba po historickém centru Bratislavy, nebo dýchat horský vzduch v pohádkové přírodě Vysokých Tater? A k tomu se nechat hýčkat v útrobách luxusních hotelů, které mají pro zamilované připravené exkluzivní balíčky.

V Bratislavě se můžete nechat rozmazlovat v luxusním Grand Hotelu River Park, který najdete jen kousek od centra Bratislavy, na břehu Dunaje. Nedaleko starobylého centra s unikátním výhledem na řeku Dunaj se nachází před pěti lety otevřený luxusní pětihvězdičkový hotel Grand Hotel River Park, jehož služby oceňuje i ta nejnáročnější klientela z celého světa. 

Grand Hotel River Park, A Luxury Collection Hotel, Bratislava je opakovaně oceňovaný jako nejlepší hotel na Slovensku (Trend Top).

Hotel navštívila celá řada osobností z veřejného i kulturního života, například Sting, Robbie Williams, Eros Ramazzotti.

Hotel poskytuje prvotřídní služby, originální je například 15 minutový transfer lodí po Dunaji Twin-City-Liner, která odplouvá od vídeňského náměstí Schwedenplatz. Do centra Bratislavy se pohodlně dostanete limuzínou Rolls Royce nebo BMW. Strategická poloha hotelu umožní strávit na cestě jen 15 minut na letiště Bratislava a 35 minut k letišti ve Vídni. Výjimkou není ani transfer helikoptérou z heliportu umístěného na střeše hotelu. Historické centrum se nachází v blízkosti hotelu a příjemnou procházkou jste tam během chvilky.

Nadstandardní snídaně formou kvalitního švédského stolu se sklenkou sektu v restauraci River Bank Vám zajistí příjemný vstup do dalšího dne. Nechte se hýčkat v ZION SPA Luxury v nejvyšším podlaží hotelu s rozlohou 1 500 m2. Pokud se ubytujete v pokoji typu Suite, po dobu svého pobytu se můžete nechat odvézt na různé destinace limuzínou Rolls-Royce. V průběhu romantické valentínské večeře můžete ochutnat francouzské speciality a nechat se hýčkat rozmanitými kulinářskými pochoutkami. 

Rozhodně za návštěvu stojí lobby bar s vinným sklepem v přízemí vedle recepce. Restaurace Arte Wine & Tapas váš večer zpříjemní nabídkou tamní vinotéky s několika stovkami různých druhů vín a šampaňských z celého světa. Určitě si při výběru nechte poradit od sommeliérky Kristiny Kovačikové, která sortiment sama vybírá.

Romantika nejen na svátek zamilovaných je pro vás připravena také v nádherném prostředí Vysokých Tater v Grand Hotelu Kempinski High Tatras na okraji Štrbského plesa. Pokoje Deluxe s romantickým výhledem na jezero, snídaně formou bufetu v Grand Restaurant a dokonce si můžete vychutnat také luxus v podobě snídaně do postele prostřednictvím pokojové služby. V rámci pobytu máte také neomezený vstup do ZION SPA Luxury, dny v nejluxusnějším tatranském hotelu si můžete zpříjemnit projížďkou v kočáře taženém koňmi, procházkou na sněžnicích, lyžováním nebo jen dýchat atmosféru nezapomenutelného prostředí.

Po relaxu v luxusním wellnes centru, lyžování, nebo po procházce netknutou tatranskou přírodou, přijde vhod dobrá večeře. Užít si ji tady můžete velmi netradičně – ve vyhlídkové věžičce s výhledem na Vysoké a Nízké Tatry.

Aktualizováno Čtvrtek, 07 Leden 2016 19:32
 

Reklama

Banner