Novinky

Obchodní centrum Park Hostivař prochází od tohoto roku velkou rekonstrukcí, jejímž cílem je vytvoření moderního, svěžího a přesto stále rodinného prostředí, kam se zákazníci budou rádi vracet. Součástí této proměny je také otvíraní nových obchodů a služeb, které rozšíří nabídku tohoto obchodního centra. Pro tuto sezónu naleznou nově zákazníci ve 2. patře naproti eskalátorům saunový svět Saunia se 4 druhy saun, parní lázní a ochlazovacím bazénkem.

Tajemný hotel nabízí neopakovatelnou atmosféru Starého Města PDF Tisk Email
Neděle, 23 Listopad 2014 20:24

Hotel Mysterius Carnival

 

Počátkem listopadu byl slavnostně zahájen provoz prvního ze sítě hotelů Mysterius Hotels - Hotel Mysterius Carnival, v samotném srdci Prahy. V rámci slavnostního večera došlo k předání symbolického šeku na částku 100 000 Kč Nadačnímu fondu Šance Pavlíny Němcové, který pomůže 15leté Terezce vrátit se znovu do školních lavic a prožít lepší budoucnost.

Terezka prodělala velmi závažné onkologické onemocnění a hotel Mysterius jí věnoval tuto částku, aby se mohla vzdělávat, přestože stále ještě nemůže docházet do školy.

Nový čtyřhvězdičkový hotel Mysterius Carnival nabízí 10 jedinečných apartmánů, které mají samostatnou kuchyňku s varnou konvicí a lednicí, luxusní koupelnu s vanou a sprchovým koutem, obývací pokoj s minibarem, televizí a Wi-Fi, a dále pak i komfortní ložnici s výhledem na historickou ulici Masná a kostel sv. Jakuba. Kromě apartmánů hotel nabízí rovněž také dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

Hotel Mysterius Carnival

 

Nadstandardní pohodlí a stylový design doplňuje jedinečná atmosféra jedné z nejstarších uliček v Praze. Již za dob krále Jana Lucemburského tu provozovali jedno z nejváženějších řemesel ti majetnější staroměstští řezníci, a proto se dané lokalitě říkalo “ U masných krámů”. Každý dům v této historické uličce míval své domovní znamení. Týdně se zde pořádaly 2 - 3 karnevaly nebo masopusty.

Dnes tu můžete vidět různé architektonické styly. Hotel Mysterius Carnival však svým návštěvníkům poskytuje jen to nejlepší, co jim historické centrum může nabídnout.

www.mysterius.eu

Aktualizováno Pondělí, 24 Listopad 2014 00:12
 

Reklama

Banner