Novinky

 

 Jaro na krku a všude kolem se to hemží zaručenými návody na hubnutí. Vybrat z nich jeden účinný a zdravý je opravdový oříšek. Odborníci i výzkumy se však shodují na jednom nenápadném a jednoduchém receptu. Mezi nejefektivnější způsoby hubnutí jednoznačně patří jízda na kole. Podívejme se tedy, jak kolo naplno využít k odstranění přebytečných kilogramů.
St Christopher's @ Czech Inn oslavily své spojení PDF Tisk Email
Úterý, 05 Srpen 2014 20:54

Začátkem léta proběhla velkolepá oslava spojení dvou skvělých jmen v oblasti ubytování – St. Christopher’s a Czech Innu v Praze. Czech Inn sídlí v krásně zrenovované budově z 19. století, 1,5 km od historického centra Prahy.

Nabízí stylové pokoje, v cihlovém sklepě se nachází jedinečný BASMENTbar. Wi-Fi je zdarma ve veškerých společných prostorách. Stylová teplá snídaně formou bufetu se podává denně v historickém cihlovém sklepě. Ve večerních hodinách vás bude bar lákat na živou zábavu, DJs a přímými sportovními přenosy na velkých obrazovkách, šťastnou hodinku, kvalitní občerstvení s velkým výběrem nejen lokálních piv.

St Christopher's @ Czech Inn je místem, kde se mísí živé, neokázalé, pohodlné a “cool” hostelové prostředí s komfortem boutique hostelu. Toto spojení bylo samozřejmě bouřlivě oslaveno na Press Night party v tomto úžasném prostředí.

Ubytovat se zde můžete ve ve sdílených, privátních a také deluxe apartmens, záleží, jaký druh ubytování hledáte, vše je zde možné.

Unikátní vzhled a luxusní pocit pro návštěvníky zajistila naše designérka Olga Novotná. Zkombinovala zde přírodní dřevo, lakovaný beton, odhalené cihly, lesklé doplňky a výrazné barvy, vše v minimalistickém stylu. Celá budova je samozřejmě pokryta wifi signálem.


St Christopher's Inns jsou unikátní a stylové hostely s typickým konceptem, které společnost provozuje v Londýně, Paříži, Amsterodamu, Edinburgu, Berlíně v Praze a dalších městech. Jejich lokace je vždy v blízkosti centra a lokálních atrakcí. Všechny hostely mají 24 hodinovou recepci, perfektně jazykově vybavený personál a kvalitní služby.

www.st-christophers.co.uk

Aktualizováno Úterý, 05 Srpen 2014 22:22
 

Reklama

Banner