Novinky

Namíchejte si svůj peeling: Aquapalace Praha otevřel první peelingový bar v Česku. Odstraňuje odumřelé buňky i prokrvuje pokožku – peeling je doslova balzám na duši pro naše tělo. Jenže jak si vybrat ten pravý, aby vyhovoval vaší pokožce? V Aquapalace Praha přišli s řešením – můžete si zde namíchat vlastní peeling optimální pro vaši pokožku.

Yvetta Blanarovičová oslavila vztahy a Španělsko PDF Tisk Email
Středa, 30 Duben 2014 14:17

Ve španělském stylu, hudbou a vínem oslavila nadcházející májové dny zpěvačka Yvetta Blanarovičová  v nově upraveném hotelu Barceló na Praze 4. Slavnostního večera spojeného s charitou se zúčastnila také sympatická modelka a moderátorka Jana Doležalová, malíř Kristián Kodet, fotograf Jadran Šetlík a další.

 

Nově pozměněný hotel Barceló změnil image a přizpůsobil se místu, kde se nachází – v nejmodernější pražské čtvrti kancelářských a firemních budov přechází na obchodní klientelu.

Na slavnostním večeru se podávaly speciality španělské kuchyně a dominovaly červená a černá, typické barvy španělských toreadorů. Barcelo na Praze 4 je již 142. hotelem celosvětové sítě patřící legendární rodině Barceló, která ji úspěšně vede už po tři generace a v Česku slaví letos 20 let své existence. Jeho komfort oceňují zejména byznysmeni, kteří do pražské metropole přijíždějí na obchodní cesty.

V životě jsou nejdůležitější vztahy - obchodní, ale i rodinné. A právě tím jsou Španělé pověstní. Navíc květen, máj,  je právě měsícem vztahů,“ uvedla Blanarovičová, která na tuto jihoevropskou zemi nedá dopustit. Španělsko má ráda, často je navštěvuje a také její Nadace La Sofia je právě o vztazích. Podporuje totiž talentované děti z dětských domovů. Na španělském večeru Yveta Blanarovičová zazpívala  písničku Contigo En La Distancia (Vzdáleně s tebou) a pozvala přítomné k účasti v tombole, pořádané na podporu Nadace La Sofia.

Aktualizováno Pátek, 02 Květen 2014 14:33
 

Reklama

Banner