Novinky

Úspěšně nastartovat zdravé hubnutí, osvojit si základy vyváženého stravování, najít tu správnou pohybovou aktivitu, to vše s komfortním lázeňským servisem, bez stresu a zbytečných chyb. A co je to hlavní - dozvědět se, jak v započatém procesu pokračovat i po návratu z lázní, v domácím prostředí.

Golfový klub Golf Club Gut Rieden uspořádal turnaj a degustaci PDF Tisk Email
Pátek, 03 Srpen 2012 16:06

Hotel President Lignano v golfovém klubu Golf Club Gut Rieden na jezeře Stranberg v Bavorsku uspořádal turnaj. Turnaj v bavorském golfovém klubu Golf Club Gut Rieden se stal pro osmdesát účastníků turnaje příjemným a nezapomenutelným zážitkem.

 

Po golfové hře na osmnácti jamkovém hřišti severně od jezera Starnberg v Bavorsku nedaleko Monaca, se s hráči v čele s Dr. Annette Ruter-Liebl setkali s ředitelem hotelu President v Lignanu a tamního golfového klubu Giorgio Arditym. Na slavnostní večer s ním přijela potěšit se s golfisty i jeho žena Paola s teprve šestnáctiměsíční dcerkou Annou.

Ochutnávky, bohatá gastronomie a hodnotné výhry
Bavorské golfistky především zaujala ochutnávka Pinot Grigio a Merlotu z obchodní společnosti  Doc Colli Orientali del Friuli. Bohatá večeře, které se zúčastnila kapitánka Annette spolu s golfisty z Golf Rieden Club a dalšími účastníky turnaje z deseti klubů z Bavorska, Rakouska a Švýcarska, byla příjemnou součástí vyhlašování vítězů turnaje a rozdávání cen v podobě gastronomických balíčků Friulian. Mezi cenami pro výherce golfového turnaje byly i vouchery na pobyt zdarma v lignanském hotelu President spolu s vouchery na slevy na golfové hřiště Golf klubu Lignano.

Mnozí už hotel President a Golfový klub Lignano znají, často sem jezdí hrát jako i kapitánka Annette.

Aktualizováno Pátek, 03 Srpen 2012 18:20
 

Reklama

Banner