Novinky

Therme Laa najdeme v malebném příhraničním městečku Laa an der Thaya, které leží v Dolním Rakousku (Niederösterreich). Lázně v Laa jsou díky své poloze oblíbené nejen u obyvatel Rakouska, ale mají je v lásce i Češi, kteří sem jezdí v hojném počtu. A není se čemu divit, vždyť Therme Laa jsou od českých hranic doslova „na dostřel kamenem“.

Užijte si svátek sv. Valentýna rozmazlováním se v ZION SPA PDF Tisk Email
Sobota, 04 Únor 2017 09:04

Najděte si s vaší polovičkou čas jen sami pro sebe a dopřejte si jako valentýnský dáreček hodinu úplného klidu. Tu zažijete během aromatického rituálu Tranquillity PRO-SLEEP. Po úvodním zklidnění smyslů vůněmi a teplem, terapeut celé vaše tělo opatrně polije olejem. Následně pomocí masáže speciálními štětci a ruční masáží uvolní všechny unavené svaly.

FX Kempinski Hotel River Park Bratislava Pool 2

Výběr éterických olejů ve směsi Tranquillity je převážně z cedrového dřeva, sladkého pomeranče a damašské růže. Kromě nádherné vůně tak budete cítit i maximální uvolnění. Odměnou vám bude nejen dobrý pocit, ale i klidný spánek. Terapii si můžete vyzkoušet v ZION SPA PREMIUM v Sheraton Hotelu Bratislava nebo v hotelu Crowne Plaza Bratislava. 

ZION SPA champagne

Pokud toužíte po chvilce maximálního klidu a rozmazlování, dopřejte si společně s partnerem výhled na řeku Dunaj z luxusních relaxačních bazénů a voňavé procedury z kolekce V objetí Malých Karpat. Vinná terapie s cukrovo-hroznovým peelingem, Sen nad modrým Dunajem s oleji s vůní čokolády a hašlerek či bylinkové ošetření Kráska na Dunaji byly vytvořeny exkluzivně pro ZION SPA LUXURY v Grand Hotelu River Park. Naberte novou sílu díky ošetření založených na slovenské tradici a relaxací oslavte den všech zamilovaných. 

Zion Spa Premium

Připravte své polovičce překvapení v podobě pohádkového pobytu v Grand Hotelu Kempinski High Tatras. Pro ty romantiky, kteří rádi vyráží do přírody, bude víkend v novomanželském apartmá s panoramatickým výhledem na Štrbské pleso a tatranské štíty tím ideálním valentýnským dárkem. Nezapomeňte na společný relax v hotelovém ZION SPA LUXURY a vyzkoušejte Jalovcové polechtání, které vás po zimním lyžování nebo túře doslova odpojí od reality a přenese do srdce tatranské přírody. Jde o speciální proceduru, během níž terapeut postupně vaše tělo poleje teplým olejem a díky masáži vámi projde příjemné teplo. Následně pokožku posype rozmixovaným jalovcem, který vám zase navodí pocit, jakoby na vaše horké tělo padala zmrzlá jinovatka v zasněženém lese. Po této unikátní masáži budete kromě nádherné vůně jalovce cítit i úlevu na celém těle. Vouchery k pobytu si můžete vytvořit i s osobním romantickým přáním online na stránce www.kempinski.com/hightatras a zakoupit si můžete i spa procedury na stránce www.zionspa.sk.

Aktualizováno Úterý, 07 Únor 2017 21:17
 

Reklama

Banner