Novinky

Kolja Slezáček, syn moderátora Bořka Slezáčka, ve středu zahájil činnost nové instituce Holmes Place Academy, když za asistence svého otce a dalších předních osobností kulturního a společenského života slavnostně přestřihl symbolickou stuhu.

Slovensko
Tip na letní dovolenou? Vyrazte do Tater PDF Tisk Email
Pondělí, 06 Červenec 2020 12:09

alt

Léto je tu a s ním i dovolenková sezóna, ta letošní je však trošku ovlivněna pandemií. Delší cesty jsou tak na nějakou dobu pasé. Tak proč nevyrazit k našim východním sousedům, kde průběh pandemie byl mírnější než u nás? Slovensko láká především na překrásné Tatry. Pojďme se společně podívat, jaké výlety se po horách dají podniknout. Pro Čechy má navíc pobyt v Tatrách jednu velkou výhodu a tou je absence jazykové bariéry.

Aktualizováno Pondělí, 06 Červenec 2020 12:17
Celý článek...
 
Zpěvačka Nelly se ukázala na Silvestra v plavkách: Od moře to ale nebylo PDF Tisk Email
Sobota, 04 Leden 2020 17:58
Nelly vyrazila za zimními sporty.

Zpěvačka Nelly (18) strávila poslední dny starého roku na Slovensku v Nízkých Tatrách. Je vášnivou snowboardistkou a lyžařkou, miluje hory a zima patří k jejím nejoblíbenějším období. Ukázala, že má i smysl pro humor a jak je otužilá. Neváhala se v mrazu po náročném celodenním lyžování svléknout do plavek a lehnout do sněhu.

Aktualizováno Neděle, 05 Leden 2020 18:08
Celý článek...
 
Bojnice a nejromantičtější klenot Slovenska PDF Tisk Email
Sobota, 19 Říjen 2019 10:00

alt

Město Bojnice je často nazývána Avignonem střední Evropy. Nad městečkem se tyčí ve své éterické kráse pohádkový hrad hraběte Pálffyho. Národní kulturní památka Zámek Bojnice patří pod Slovenské národní muzeum. Romantický zámek s věžemi je zdálky viditelnou dominantou Ponitří, jedná se o jednu z nejstarších a nejvýznamnějších památek Slovenska.

Aktualizováno Sobota, 19 Říjen 2019 13:19
Celý článek...
 
Romantický kraj hradů, zámků a legend, to je Trenčínský kraj PDF Tisk Email
Úterý, 03 Září 2019 09:44
Kraj hradů, zámků a legend, to je Trenčínský kraj

Co mají společného Bojnický zámek, Čachtický hrad nebo lázně v Trenčianských Teplicích? Ano, jsou krásné. Ale také se všechny tyto slovenské turistické atraktivity nacházejí v Trenčínském kraji. Máte-li letos namířeno do tohoto regionu, vězte, že tam na vás čeká řada zajímavých novinek.

Aktualizováno Sobota, 19 Říjen 2019 20:26
Celý článek...
 
Tipy, jak si užít romantiku v Tatrách PDF Tisk Email
Čtvrtek, 28 Červen 2018 05:43

alt

Za chvíli tu máme léto. Všechno kvete, okolo nás je spousta barev a teplé počasí láká lidi ven. Člověk má najednou pocit, že všude vidí zamilované páry. Láska je důležitá a prokazovat si ji je potřeba neustále. Nebojte se dát svoje city najevo krásným vyznáním a nebo připravte pro svoji drahou polovičku překvapení. Vezměte ji do Tater, které jsou díky své unikátní atmosféře ideálním místem na strávení chvil plných lásky.

Aktualizováno Sobota, 30 Červen 2018 05:50
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678DalšíKonec »

Strana 1 z 8

Reklama

Banner