Novinky

Sympatická a vnadná modelka Hana Mašlíková ukázala svoji postavičku v plavkách. Byla totiž jedna z hlavních hvězd módní přehlídky, která se konala v rámci otevření Aqualandu Moravia nedaleko Pasohlávek u Mikulova.

Česko
Sázka na hrdost. Praha 6 představuje nový vizuální styl od studia ReDesign PDF Tisk Email
Čtvrtek, 10 Listopad 2022 08:48
Nová vizuální identita Prahy 6, zdroj: Czechdesign
Městská část Praha 6 představila nový vizuální styl od studia ReDesign. Městská část Praha 6 představila novou podobu své vizuální komunikace. Připravilo ji studio ReDesign, které uspělo mezi 76 návrhy designérské soutěže pořádané odbornou organizací Czechdesign. U příležitosti uvedení nové vizuální identity také vznikl šestistupňový pivní speciál z produkce Pivovaru Bubeneč.
Aktualizováno Sobota, 12 Listopad 2022 10:07
Celý článek...
 
Sezóna adventních plaveb po Máchově jezeře odstartuje 27. listopadu PDF Tisk Email
Pondělí, 31 Říjen 2022 07:06

Máchovo jezero

Předvánoční období je časem, v němž si vychutnáváme příchod kouzelné atmosféry, která vyvrcholí Štědrým dnem. Shánění dárků, dekorování, pečení cukroví i další přípravy. Když se to podaří, zajdeme na trhy, potkáme se s přáteli, stihneme dětské besídky. Co ale letos změnit program, vypustit shon a vyrazit s rodinou i přáteli na jedinečnou adventní plavbu po Máchově jezeře?

Aktualizováno Pondělí, 31 Říjen 2022 08:09
Celý článek...
 
Kozel buduje po celé České republice unikátní grilovací místa, první se otevřelo v Újezdu nad Lesy PDF Tisk Email
Sobota, 24 Září 2022 19:01

alt

Obyvatelé Újezdu nad Lesy mají nové místo pro odpočinek a zábavu. Centrálním prvkem zóny s rybníčkem a posezením je veřejný gril, který zafinancoval pivovar Velkopopovický Kozel. Hlavním účelem grilovacího místa a zároveň celé relaxační zóny bylo vybudování prostoru pro setkávání místních lidí a odpočinek po práci. Gril je kromě vzhledu unikátní i tím, že na jeho výrobu byly použity převážně recyklované materiály. Relaxační prostor bude lidem sloužit v každém ročním období a o údržbu se postará městská část.

Aktualizováno Neděle, 25 Září 2022 08:36
Celý článek...
 
Rozhovor o Přední Výtoni se starostou obce Janem Bittnerem PDF Tisk Email
Čtvrtek, 22 Září 2022 08:16

znak 27

Pane starosto, s jakým předsevzetím budete kandidovat do nového volebního období?

 Kandiduji jako lídr za Sdružení nezávislých kandidátů Přední Výtoň. Byl jsem vyzván spoluobčany a kamarády. Společně jsme se dohodli proto, že je nutné dokončit celou řadu rozpracovaných akcí, které se nepodařilo dokončit, jednak pro krátkost volebního období, ale také pro dvouletou stagnaci ohledně koronaviru.

Aktualizováno Pátek, 23 Září 2022 10:51
Celý článek...
 
Muzeum stříbra v Kutné Hoře nabídne příběhy četníků PDF Tisk Email
Sobota, 13 Srpen 2022 08:04

alt

Muzeum stříbra v Kutné Hoře nabídne příběhy četníků, k výstavě chystá přednášku a komentovanou prohlídku. Stoletou historii četnictva na našem území, četnické osudy i zajímavé kriminální případy. To vše nabídne 8. září přednáška a 28. října komentovaná prohlídka v Českém muzeu stříbra v Kutné Hoře. Obě akce jsou součástí výstavy Kutná Hora četnická, která je až do 30. října k vidění v Tylově domě.

Aktualizováno Pondělí, 15 Srpen 2022 09:53
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 69

Reklama

Banner