Novinky

 

 Jaro na krku a všude kolem se to hemží zaručenými návody na hubnutí. Vybrat z nich jeden účinný a zdravý je opravdový oříšek. Odborníci i výzkumy se však shodují na jednom nenápadném a jednoduchém receptu. Mezi nejefektivnější způsoby hubnutí jednoznačně patří jízda na kole. Podívejme se tedy, jak kolo naplno využít k odstranění přebytečných kilogramů.
Nové trendy v masážích pro relax a krásu PDF Tisk Email
Čtvrtek, 28 Říjen 2010 23:00

 

 

I´m FIT - masáže

Stejně jako se neustále vyvíjí trendy v kosmetice nebo v módě, tak se vyvíjí i v oblasti masáží. Nikoho už nepřekvapí thajská nebo čokoládová masáž, lidé už chtějí zkusit zase něco nového. A proto z celého světa přichází novinky v oblasti masáží, které vám uklidní nejen tělo ale i mysl.

 

 

 

 

 

 

Nové typy masáží pro relax i pro krásu

 

Stejně jako se neustále vyvíjí trendy v kosmetice nebo v módě, tak se vyvíjí i v oblasti masáží. Nikoho už nepřekvapí thajská nebo čokoládová masáž, lidé už chtějí zkusit zase něco nového. A proto z celého světa přichází novinky v oblasti masáží, které vám uklidní nejen tělo ale i mysl.

 

 

1. Východní tradice stále v kurzu: Ajurvédská synchronní masáž horkým olejem

 

Ajurvédské masáže už tu sice nějakou dobu jsou a velmi dobře je známe, ale nyní přichází v synchronním provedení. To spočívá v tom, že vás masírují dva maséři najednou, mají dokonale sladěné pohyby a pracují v naprosté souhře, čímž se zážitek z masáže i její účinek umocňuje a prohlubuje. Díky synchronnímu provedení je ajurvédská masáž považovaná za královnu mezi všemi masážními technikami. Masáž horkým olejem navíc pomáhá odstranit duševní i tělesné bloky, bolesti hlavy a poruchy spánku. Pokud potřebujete dobít baterky, doporučujeme Královskou synchronní masáž v pražském salonu Ayurmedic Ceylon, která zahrnuje 90ti minutovou masáž hlavy, obličeje a celého těla.

I´m FIT - masáže

2. Pro odbourání tuků: Slim masáž bojuje proti celulitidě

Celulitida je velmi nepříjemná věc a nad každou z nás se vznáší jako strašák, ale naštěstí se objevují revoluční metody, které proti ní dokážou účinně zasáhnout. A jednou z nich je i slim masáž, která se skládá z anticelulitidní kúry, která by měla potlačit nevzhlednou pomerančovou kůži. Poté následuje tepelný zábal, který zesiluje účinky kúry a speciální prohřívací masážní technika, která stimuluje odbourávání tuků. Tato masáž není zrovna dvakrát příjemná, ale za to opravdu funguje při pravidelném docházení alespoň 1krát týdně. Chcete-li na sobě pořádně zapracovat, doporučujeme zacvičit si a pak si dát Slim masáž ve fitness centru I´M FIT Wellness Vysočany.

 

3. Vzrušující vůně exotiky: Speciální marocká masáž

Tato masáž má velmi starodávný původ. Měla by mít omlazující účinky na celé tělo a podporovat vyplavování škodlivin z těla. Její podstata je rychlé tření pokožky. Energické pohyby dokonale uvolní každou část vašeho těla. Tento typ masáže nejvíce prospívá celkovému zklidnění organismu cialis tadalafil 20 mg price. Masíruje se arganovým olejem, který se vyskytuje pouze v jihozápadní části Maroka. Ten se smíchá s vybraným druhem přírodního oleje a s pomocí teplé vody se promasíruje celé tělo. Trochu připomíná klasický hammam, ale díky arganovému oleji je masáž mnohem intenzivnější.

Chcete si dopřát něco netradičního? Doporučujeme 60minutovou marockou masáž včetně speciálního zábalu v I´M FIT Wellness Fitness Vysočany.

Exotická masáž

 

4. Havajský rituál nejen pro ostrovany: Svůdná masáž vycházející z tance

 

Lomi lomi je původně havajský rituál, který se soustředí na duševní a fyzickou rovnováhu. Tato masáž je ideální pro dobití síly a energie, zároveň pomáhá odblokovat migrénu. Síla této masáže spočívá v použití speciálních technik, které mají základ v havajském tanci. Svým rytmickým a energickým potenciálem vyvolávají vysoký relaxační účinek. Zajímavé je, že masér nepoužívá jen prsty a dlaně, ale i celé předloktí . To stimuluje krevní oběh a celkový lymfatický systém, odstraňuje svalovou bolest a uvolňuje namáhaná kloubní spojení . Ideální po této masáži je nechat si nahřát záda lávovými kameny a to vše si můžete objednat například ve studiu Fit.

Slimm masáž

5. Regenerace celého těla: Pepřová masáž s detoxikačními účinky

 

Tato „kýchavá“ masáž spočívá v celkovém pepřovém peelingu, který odstraní z pokožky mrtvé buňky a pomáhá k detoxikaci organismu. Pak následují dvě speciální masážní techniky – lymfatická a odblokovací, které vás uvolní, odstraní svalové křeče, příznivě působí na nervový systém, pomáhají při relaxaci a proti stresu. Tato masáž se doporučuje pro hloubkové uklidnění organismu a vyplavení všech nečistot. Poté si ještě například v Zen Studiu můžete dopřát zábal z pepřového oleje a soli z Mrtvého, který má regenerační účinky, takže se pak budete cítit jako znovuzrozená.

Pro páry

6. Rýže nejen na jídlo: Speciální termo masáž pomocí pytlíčků s rýží

 

Toto je velmi zajímavá metoda masáže, protože se k ní používá vařená rýže. Ta se dá do speciálních nahřátých pytlíčků a ty se přikládají na tělo kromě hlavy. Celkově celá procedura trochu působí jako by vás na poště razítkovali plátěnými teplými váčky, ale je to velmi příjemné a uklidňující. Navíc termo masáž urychluje metabolismus a pomáhá odbourávat tuky. Pokud potřebujete pomoc se snížení hmotnosti, určitě spojte tuto masážní metodu s napařováním celého těla ve speciálním boxu a to vše v salonu Ayurmedic Ceylon.

 

 

Aktualizováno Neděle, 05 Prosinec 2010 11:30