Novinky

Společně s nabídkou pro rok 2013 naše společnost začala používat označení „Lázeňská jednička Luhačovicích“. „Mnozí to mohou zpochybňovat nebo označovat za povýšené nebo přinejmenším neskromné. Má to ale své opodstatnění. Akciová společnost je stále jednoznačně největším poskytovatelem služeb v Luhačovicích, ale ne jediným.

Wellness procedury
Objevte kouzlo Saunového světa a Spa & Wellness Aquapalace Praha PDF Tisk Email
Pondělí, 09 Leden 2023 08:19

SaunovAquapalac

Hledáte účinnou prevenci proti nachlazení, posílení organismu a zároveň účinnou detoxikaci těla po náročných vánočních svátcích? Zkuste oblíbenou aktivitu odborníků a sportovců, jež rychle vrací tělo zpátky do formy, a zároveň má i blahodárné účinky na lidský organismus.

Aktualizováno Úterý, 10 Leden 2023 07:49
Celý článek...
 
Přijďte si užít adventní saunování v Aquapalace Praha PDF Tisk Email
Pondělí, 12 Prosinec 2022 12:59

 Sauna3

Načerpejte energii v předvánočním shonu. Odpočiňte si na chvilku od nakupování dárků, pečení cukroví či uklízení a načerpejte sílu a energii v Aquapalace Praha. V sobotu 17. prosince je pro všechny návštěvníky Saunového světa připravena speciální akce – Den otevřených dveří s pestrým a bohatým adventním programem. Těšit se můžete na den plný relaxu, banya procedur, divadelních ceremoniálů a bylinných peelingů, a to vše za účasti nejlepších saunerů v České republice.

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Prosinec 2022 09:40
Celý článek...
 
Dámy Řandová, Bebarová, Nosková, Muzikářová a Senič zjistily, jak oddálit stárnutí PDF Tisk Email
Pondělí, 06 Červen 2022 07:22

Klinika ALTOS

 

Jak co nejvíce oddálit stárnutí a co nejdéle zůstat mladistvý, to by chtěl asi každý z nás. Herečky Regina Řandová, Tereza Bebarová, zpěvačka Míša Nosková, operní diva Pavlína Senič nebo houslistka Markéta Muzikářová už vědí, jak na to. Týká se to i mužů, přesvědčil se o tom také partner M. Noskové Jindřich Čanda.

Aktualizováno Pondělí, 06 Červen 2022 08:29
Celý článek...
 
Načerpejte energii v Saunovém světě Aquapalace Praha! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 21 Duben 2022 07:27

Sauna3

Dopřejte si během nadcházejících měsíců pořádnou porci relaxace a zavítejte do největšího saunového světa u nás! Těšit se můžete na zcela nové saunové ceremoniály s nádechem jara, které za přítomnosti profesionálních saunérů nabídnou nevšední rituály provázené dokonalými vůněmi. Vyberte si podle svého gusta a nechte se v Aquapalace Praha hýčkat po celý den.

Aktualizováno Sobota, 23 Duben 2022 11:28
Celý článek...
 
Auto Pavla Trávníčka převáželo v kufru mrtvolu. Jeho cena okamžitě vyletěla strmě vzhůru PDF Tisk Email
Úterý, 19 Duben 2022 17:47

alt

Pochroumané kotníky a unavená záda si herec Pavel Trávníček dojel doléčit do centra malebných Jeseníků. Léčebné lázně v Dolní Lipové mu poskytly vše, co potřeboval: klid, pohyb na čerstvém vzduchu, rehabilitační péči a dokonalé wellness. Se Zuzanou Bubílkovou na oplátku klientům Schrothových léčebných lázní zpříjemnili večer svým vystoupením.

Aktualizováno Sobota, 23 Duben 2022 11:19
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 25