Novinky

Cvičení v domácím prostředí se stává stále populárnějším. Nejen vinou nedostatku času, ale také díky rostoucí oblibě zdravého životního stylu dochází k nárůstu poptávky po kvalitních domácích posilovacích strojích. Přispívají k tomu i prostorově vhodně řešené bytové prostory či domy, které lidem konečně dopřávají možnost vyhradit si prostor pro domácí cvičení. Tváří Power Plate® my7 TMse stala populární a sportovně založená herečka Tereza Kostková.

Nová dimenze cestování PDF Tisk Email
Středa, 07 Červen 2023 06:31

alt

Cestujete rádi, ať již v zahraničí nebo jen v tuzemsku? Máte rádi luxus a přitom toužíte po trošce dobrodružství a svobodě? Pak vám můžeme jednoznačně doporučit přívěsy od společnosti Carbon Tear. Splňují totiž vše – luxus, dobrodružství, svobodu.

alt

Jestli si plánujete jen prodloužený víkend po České republice nebo se chystáte na pořádný trip po Evropě, Carbon Tear je pro vás tím pravým partnerem. Tento luxusní designový přívěs předčí vaše očekávání.

alt

Vzhledem ke své velikosti / nabízí komfortní prostor pro 2 osoby/ nepodléhá zákonům o parkování karavanů.  Můžete s ním tedy zaparkovat prakticky kdekoliv. Nejste omezováni žádnými kempy. Žádné poplatky navíc. Carbon Tear je vybavený vlastní sprchou, luxusní kuchyní a solárními panely pro dostatek elektřiny. Takže večer se klidně můžete dívat na televizi, pracovat na počítači či si dobíjet mobilní telefony. Není potřeba tedy žádná přípojka v kempu, a zastavit si zkrátka můžete, kde chcete.

alt

S tímto přívěsem jste zkrátka totálně svobodní!

Vzhledem k jeho hmotnosti cca 750 kg jej můžete s přehledem zapřáhnout téměř za jakýkoliv automobil. Spotřeba paliva vám nevzroste více jak o 1l/100km, takže cestovat můžete křížem krážem bez obav na finanční náklady.

alt

Je to nová dimenze cestování a teď už je to jen na vaší fantazii. Chcete jet do Norska chytat ryby? Ráno se probudit u fjordů, udělat si kávu, celý den rybařit a večer si v karavanu udělat rybu? Nebo chcete do provoněné Provance, jen tak si někde zastavit a dát si večer sklenku dobrého vína? Pokud jste příznivci extrémnějších sportů, vyjeďte do Alp na kola, které můžete připevnit na střechu přívěsu.

alt

Zkrátka s tímhle přívěsem můžete úplně všechnoJ

Pokud se chcete dozvědět více informací, klikněte sem: www.carbontear.cz

Pokud si chcete přívěs vyzkoušet, můžete, Carbon Tear mají i půjčovnu: https://www.carbontear.cz/pujcovna-karavanu/

Aktualizováno Středa, 07 Červen 2023 07:25
 

Reklama

Banner