Novinky

Celotělová chladová terapie neboli celotělová kryoterapie je moderní lázeňská a rehabilitační metoda. Jejím principem je využívání střídavých účinků velmi nízkých a pokojových teplot na lidský organismus. Základní princip je do jisté míry obdobný jako u sauny. Sauna pracuje s vlhkým a ohřátým vzduchem o teplotě plus 60 až 110°C.

74. narozeniny a 10. výročí divadla Evy Hruškové a Jana Přeučila proběhlo v duchu oboustranného obdarovávání. PDF Tisk Email
Sobota, 19 Únor 2011 11:50

Jan Přeučil, který ztvárnil mnoho filmových, divadelních i dabingových rolí se po sedmdesátce zařekl, že svoje narozeniny už slavit nebude. Teď své předsevzetí porušil. A proč právě 74. a ne kulaté narozeniny? Co na to odpověděl známý český herec?  „Jednak je na konci mého věku čtyřka, což je moje šťastné číslo, a také to nejsou pouze moje narozeniny. Slavíme 10 let od založení našeho loutkového divadla, které máme s manželkou,“ pochlubil se oslavenec.

 

A plánuje možná oslavy narozenin obnovit. „Všichni Přeučilové se dožili věku hodně přes devadesátku, doufám že i se to povede i mně, třeba se dožiji i stovky,“ přeje si slavný herec. Tomu přišly popřát hvězdy jako Pavel Trávníček, Gabriela Vránová, Sára Saudková, Jiří Krampol, Štěpánka Duchová, Leona Machálková a mnoho dalších.

Přeučil je přesvědčený, že se o narozeninách mají dárky nejen dostávat, ale také dělat rados těm, kteří s gratulací přišli, proto si pro děti připravil dárek: Krásné divadelní představení , které během oslavného odpoledne s partnerkou Evou Hruškovou odehráli. Každé mrně odcházelo s pardubickým perníkem (Přeučil pochází z Pardubic), vychovatelky obdržely pro kadětské domovy hračky českého výrobce hraček E P line.

foto-report preucil narozeniny 034

Většina celebrit vzala na představení své děti, ty se spolu s dětmi z dětského domova podívali na loutkové divadelní představení, jenž pro ně Jan s manželkou Evou Hruškovou přichystali. „Jsou tady díky nadačnímu fondu Slunečnice Sarah Lilian Fischerové a je vidět, že se jim to představení moc líbilo,“ liboval si Přeučil.

Ačkoliv všichni nosili dárky oslavenci, ten slavil především obdarováváním druhých. Všechny děti, opuštěné i se slavnými rodiči, dostaly po představení hračky, které jim darovala firma E P line a maminky si pak odnesly balíček luxusní kosmetiky Estée Lauder a pánové lahev výborného vína, na němž se skvěla etiketa s podobiznou oslavence, jež je známým milovníkem vín.


On sám dostal mnoho darů a dárků, spoustu květin, několik láhví výborného vína a mnoho knih. „Dostal jsem především ty s historickou tématikou, protože ty já mám moc rád,“ uzavřel.

Aktualizováno Pondělí, 21 Únor 2011 20:46
 

Reklama

Banner