Novinky

Masážní a relaxační centrum Tawan Italská: Místo, kde se potkává umění thajských masérek s krásou italského designu. Těžko budete hledat místo, kde tak dokonale zrelaxuje vaše mysl i tělo jako v nově otevřeném masážním a relaxačním centru Tawan Italská na Praze 2 v Italské ulici č. 5.

CEWE fotokniha 2010: vítěze soutěže vybíraly známé osobnosti! PDF Tisk Email
Neděle, 13 Únor 2011 11:02

Řada slavných osobností: Peter Nagy - předseda poroty, Iveta Lutovská, Jitka Válková, Petr Jákl, Eliška Bučková a Václav Noid Bárta, Lenka Hornová, Vladimír Šmicer a další známé tváře se zástupci společnosti CeWe COLOR-FOTOLAB vybrali vítěze soutěže o nejhezčí Českou CEWE FOTOKNIHU roku 2010. Až do poslední chvíle bylo označení toho nejlepšího pro některé velké drama!

 

"Posuzovala jsem knihy podle toho, jak si dal autor záležet. Někde byly dokonalé fotografie, ale chyběla duše a jinde zase tak dobré fotografie nebyly, ale bylo znát, že si autor na tvorbě CEWE FOTOKNIHY dal skutečně záležet,“ prozradila miss Jitka Válková. "CEWE FOTOKNIHA je úžasný vynález. Lidé si dělají knihy ze svých zážitků a tomu tleskám. V životě vám nemusí zbýt nic, ale zážitky vám zůstanou,“ říká předseda poroty zpěvák a fotograf Peter Nagy. Prvotní zkušenosti s tvorbou CEWE FOTOKNIHY v České Republice měl Petr Jákl. "Byl jsem u zrodu a udělal jednu z prvních českých CEWE FOTOKNIH. Tehdy ještě program na tvorbu fotoknihy neuměl česky a titulky, které jsem k fotografiím vkládal, byly bez diakritiky. Dneska už je to všechno dotažené a tak jednoduché.“ Zálibu CEWE FOTOKNIHY našla miss Iveta Lutovská. "Je to úžasný dárek k narozeninám, k vánocům. Vždycky s tím udělám radost.“ Svou první fotoknihu si také, jak jsme se dozvěděli, pořídí Eliška Bučková a její přítel Václav Noid Bárta. "Bude to taková naše bible,“ říká Václav s úsměvem. Zatím prý nemají dostatek společných fotografií, jen ze Silvestra a dovolené. "Ještě něco přidáme a pustíme se do toho.“

Vítězkou a majitelkou poukazu na zájezd v hodnotě 100.000 Kč od CK FISCHER získala Irena Plechšmídová, jenž do soutěže přihlásila CEWE FOTOKNIHU s fotografiemi z mateřské školy. "Myslím, že tato knížka nevyhrála ani tak kvůli tématu, jako kvůli svému zpracování. Autorka si totiž pohrála nejen s grafikou a šablonami, ale vložila především nápad, příběh a to myslím porotce zaujalo,“ říká k vítězné CEWE FOTOKNIZE marketingový manažer CeWe COLOR – FOTOLAB Petr Tureček.

Aktualizováno Neděle, 13 Únor 2011 11:10
 

Reklama

Banner