Novinky

Někdo už se těší na zimu a s příchodem chladnějších dnů vyhlíží první sníh. Jinému se zase stýká po létě hned, jak skončí a příchod podzimu příliš nevítá. Dana Morávková patří mezi druhou skupinu. Zastihli jsme ji na klinice Petra Clinic a během kosmetického ošetření ji také rovnou vyzpovídali.

Aktuality & Pozvánky
MISS CZECH REPUBLIC získala licenci Miss Supranational PDF Tisk Email
Pátek, 10 Květen 2019 12:15

alt

V prostorách Aureole Fusion Restaurant & Lounge se uskutečnila 9.5. tisková konference MISS CZECH REPUBLIC k příležitosti zveřejnění nové licence na světovou soutěž. MISS CZECH REPUBLIC slaví další velký úspěch. Získala licenci MISS SUPRANATIONAL, kterou měla do této doby jiná národní soutěž krásy Miss. V jejím portfóliu je nyní Miss World, Miss Grand International, Miss International, Miss Intercontinental, pánská licence Mr. World a nyní i Miss Supranational. Znamená to, že 5 dívek a jeden muž poletí z této soutěže reprezentovat na světové soutěže.

Aktualizováno Neděle, 12 Květen 2019 12:52
Celý článek...
 
Česká Miss se letos spojí s Miss Universe Slovenskej republiky. Finálový galavečer odvysílá Prima FTV a Libor Bouček se ujme scénáře galavečera PDF Tisk Email
Čtvrtek, 09 Květen 2019 23:15

alt

Už 25.srpna se v Hudebním divadle Karlín v Praze rozhodne o České Miss 2019. Tou se stane jedna z dvanácti finalistek. Castingy, které budou letos neveřejné, začínají už v neděli 12. května v Ostravě a vyvrcholí 19. května v Praze. V porotě usedne i úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková. “Těším se na holky a na castingy. Já na ně budu určitě hodná. Sama si vzpomínám, jak jsem byla nervózní.”

Aktualizováno Neděle, 12 Květen 2019 14:00
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 89

Reklama

Banner