Novinky

 

SaunaFest představil hvězdné saunéry a bavil návštěvníky unikátními rituály. Od čtvrtka do neděle se v největším Saunovém světě u nás konal festival zážitkového saunování SaunaFest. Devátý ročník opět představil hvězdy světového formátu a přichystal si pro návštěvníky bohatý doprovodný program. Vyvrcholením bylo sobotní finále, které prozradilo jména letošních finalistů, kteří budou nyní Českou republiku reprezentovat na světovém mistrovství.

Aktuality & Pozvánky
Herci ze seriálu běží pro psy PDF Tisk Email
Neděle, 25 Září 2022 09:17

alt

Na začátku října, 2.10., proběhne v pražské Stromovce 9. ročník dobročinné akce s názvem Běhejme a pomáhejme útulkům s Akinu. Letos přislíbily účast oblíbené tváře z primáckého seriálu ZOO, běžet uvidíte Štěpána Benoniho, Šimona Bilinu nebo Davida Gránského. Akce se zúčastní také Ladislav Hampl, Robert Jašków, Míša Pecháčková, Patricie Pagáčová a Robert Urban.

Aktualizováno Neděle, 25 Září 2022 20:32
Celý článek...
 
Mojina dcera Duni je v Praze, příběh pokračuje PDF Tisk Email
Sobota, 17 Září 2022 17:08

alt

Na letišti v Praze-Kbelích přistál včera odpoledne armádní letoun CASA, který ze Španělska přivezl gorilí samičku Duni. Ta je dcerou slavné Moji a vnučkou Kijivu a Richarda. V Zoo Praha se zapojí do chovné skupiny goril nížinných, která vzniká v nově vybudovaném pavilonu pojmenovaném Rezervace Dja. Zde by se měla stát i matkou vlastního mláděte.

Aktualizováno Úterý, 20 Září 2022 05:56
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 111

Reklama

Banner