Novinky

Syndrom vyhoření. Vplíží se nepozorovaně a nevybírá si. Postihuje starší i mladé, muže i ženy. Dlouhodobě neřešený a potlačovaný psychický stres si v sobě střádáme, když na jednu stranu musíme pod tlakem podávat maximální výkony, ale na stranu druhou neumíme „vypnout“.

Aktuality & Pozvánky
Botanická zahrada v Troji představuje Nejlepší české bonsaje PDF Tisk Email
Neděle, 05 Září 2021 04:56

Ańa Geislerová s velvyslancem Japonska

Výstava bonsají v Japonské zahradě se koná od 2. do 5. září, poprvé je soutěžní. Nejlepší česká bonsaj je Mochna křovitá od Pavly Vránové z Pardubic. Botanická zahrada hl. m. Prahy zahájila další ročník přehlídky nejlepších bonsají od předních českých pěstitelů i z vlastních sbírek. Výstavu Nejlepší české bonsaje zahájil velvyslanec Japonska Jeho Excelence Hideo Suzuki, herečky Aňa a Ester Geislerovy, které mají k Japonsku velmi blízký vztah, a zástupci Česko-japonské společnosti, České bonsajové asociace a trojské botanické zahrady.

Aktualizováno Neděle, 05 Září 2021 10:02
Celý článek...
 
Anděl mezi zdravotníky: Titul získal gynekolog, který si sebou vozí porodnické kleště do rodné Afriky PDF Tisk Email
Pondělí, 30 Srpen 2021 10:54

alt

Sobotní večer v Městském divadle v Náchodě patřil zdravotníkům. Na finálový večer projektu Anděl mezi zdravotníky se tam sjela dvanáctka finalistů a finalistek, kteří reprezentovali všechny zdravotníky napříč zdravotnickými a pečovatelskými profesemi.

Aktualizováno Sobota, 04 Září 2021 05:54
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 104

Reklama

Banner