Novinky

Hektický způsob života, nekonečná pracovní doba, málo spánku, bolest zad, … tak vypadá u řady mužů jejich pracovní den. Jsou rádi, že si občas stihnou jít na chvíli zaběhat a k doktorovi se dostanou opravdu výjimečně. Odpočinek je ale potřeba! Přemíra stresu, málo pohybu a nedostatek času na pravidelné návštěvy lékaře vede k tomu, že se mezi muži často vyskytují nemoci srdce a oběhového systému.

Aktuality & Pozvánky
Druhé narozeniny Muzea fantastických iluzí PDF Tisk Email
Čtvrtek, 13 Leden 2022 20:28

Carodejnice Petra Cernocká letí na košteti

Nejslavnější český kouzelník Pavel Kožíšek slavil 2. narozeniny Muzea fantastických iluzí. Akci si nenechala ujít bývalá královna krásy Kateřina Stočesová s dcerou Annemarií a synem Christopherem. „Dětem přišlo strašně vtipné, když jsem Pavla Kožíška proměnila na trikové židli v trpaslíka nebo jsme všichni skončili jako ztroskotanci Titanicu. Pořídili jsme tady opravdu legrační fotky a videa.

Aktualizováno Pondělí, 17 Leden 2022 09:24
Celý článek...
 
Miss České republiky pokřtila kalendář, který pomůže dětem ke vzdělání PDF Tisk Email
Pátek, 17 Prosinec 2021 20:54

MISSKRESTKALENDARE22

Ve čtvrtek 2. prosince proběhl v ateliéru on-line křest charitativního kalendáře Miss České republiky pro rok 2022. “Kalendář je o přirozené kráse, energii a letní atmosféře. Fotili jsme ho v zapadajícím letním slunci, aby přinášel celý rok pozitivní energii těm, kteří si ho pořídí, ” uvedl autor fotografií a ředitel soutěže Miss České republiky, Robert Novotný. Výtěžek z prodeje kalendáře je věnován na charitativní projekt Počítače dětem, který potřebným rodinám zajistí počítače pro vzdělávání jejich dětí.

Aktualizováno Středa, 22 Prosinec 2021 05:35
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 106

Reklama

Banner